شناسه خبر : 73790
یکشنبه 17 فروردين 1399 , 12:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

صحنه‌ای تکان دهنده برای بهبود/عکس

مهران احمدی: بهبود رو که دیدم بغضم گرفت و یاد فرزند جانباز اعصاب و روان افتادم.

مهران احمدی بازیگر نقش بهبود فریبا در سریال «پایتخت۶» در سکانسی از این سریال با بهتاش درگیر می شود واس اختیار دست خود را ازدست می دهد و ناخواسته وسایل خانه را میشکند و بهم می ریزد. او در این سکانس به صحبت با نقی می پردازد… حالا او از احساسش نسبت به این سکانس می گوید؛او نوشت:

« بهبود رو که دیدم بغضم گرفت و یاد فرزند جانباز اعصاب و روان افتادم.

گریه می کرد…

 

پدرش عصبی که میشد دیگه کنترلش دست خودش نبود

 

می گفت کتک خوردن و شکستن وسایل ناراحت کننده نیست 

 

بعدش بابام بهتر که میشه میفهمه ما رو زده، میشینه یه

 

گوشه گریه می کنه از پشیمونی و دعا می کنه بمیره… »

Screen-Shot-1399-01-16-at-15.39.38-copy-683x1024

 

 

منبع: نشان
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، سریال پایتخت با تمام اشکالات و انتقادات توانسته نظر بینندگان تلوزیون را جلب کند گرچه تلوزیون برنامه دیگری برای سرگرم کردن مردم در ایام خانه نشینی و هوای دلچسب بهاری نداشت اما سکانسی که بهبود در شباهت با جانبازان اعصاب و روان لوازم منزل را تخریب کرد بسیار قابل ستایش و تقدیر بود.
سکانس تخریب منزل بیانگر یک روز از زندگی جانبازان اعصاب و روان است که تکرار می شود در حالیکه بسیاری از خانواده ها پای جانبازان ایستادند و هر گونه مشکلی را تحمل کردند فقط توکل به حق تعالی دارند.
تخریب اثاثیه منزل و ضرب وشتم همسر و فرزند بهیچوجه اختیاری نیست بلکه هنگامی که جانباز از وضعیت عصبی خارج میشود و متوجه کارهایی که کرده میشود قابل بیان نیست لذا فقط جانباز با استقامت و صبر میتواند این وضعیت را تحمل نماید منظور اینست تحمل این شرایط برای جانبازا بسیار ناگوارتر از خانواده است که گاهی جانباز را برای خلاصی از صدمه زدن به اثاثیه و اعضای خانواده آرزوی مرگ میکند.
بنده بارها دچار اختلال استرس و خارج شدن از کنترل قرار داشتم اما همسرم به جای دور شدن از صحنه تلاش میکند نزدیک شود تا صدمه ای به خودم نزنم البته همسرم متحمل ضرباتی شده که میداند بهیچوجه اختیاری نیست.
وضعیت قابل بیان نیست زیرا در آن وضعیت جانباز فاقد هرگونه هوشیاری است و انگار در تاریکی مطلق فرو میرود بطوری که هیچ موضوعی را در آن مقطع حمله عصبی بیاد ندارد. سال هاست پزشکان دریافتند مشکل جانبازان ناشی از موج گرفتگی بعلت اختلال استرس است و درمانهای لازم را انجام میدهند که بنده نیز درمان کردم و مشغول کار هستم اما نباید فراموش کرد که شرایط فعلی فقط در اثر مصرف داروها ایجاد شده لذا چنانچه دارو مصرف نشود وضعیت به شکل سابق قابل برگشت است اما بنیاد بجای همکاری و تامین هزینه های داروهای خارجی گران قیمت بسیار تلاش کرده تا مجروحیت اعصاب و روان را تایید نکند در حال حاضر مصرف داروی بنده را تایید کرده اما با وجود مدارک قانونی هرگز مجروحیت اعصاب و روان را تایید نکرده است و هزینه های داروهای خارجی را قبول ندارد.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi