شناسه خبر : 77924
دوشنبه 07 مهر 1399 , 08:30
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پدر شهیدان «دلبری» از دیار سربداران آسمانی شد

پدر شهیدان «دلبری» از دیار سربداران آسمانی شد
 مرحوم «حاج سیدمحمد دلبری» پدر شهیدان والامقام «سید اسماعیل و سیدعلی دلبری» پس از سال‌ها تحمل دوری از فرزندان رشیدش در سن 96 سالگی به علت کهولت سن دارفانی را وداع گفت و به شهیدانش پیوست.
پیکر این اسوه صبر و مقاومت پس از ادای احترام مسئولان شهرستان سبزوار در روستای دلبر در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
شهید سید اسماعیل دلبری متولد یکم اسفندماه 1339 روستای دلبر بود که در 26 مهر ماه 1363 در منطقه میمک بر اثر اصابت تیر مستقیم دشمن و شهید سیدعلی دلبری متولد دوم آذر ماه سال 1335 در 29 بهمن ماه سال 1359 در سوسنگرد بر اثر بمباران هوایی و اصابت ترکش به سر به درجه شهادت نائل آمد.  
گفتنی است شهرستان سبزوار که در 230 کلیومتری مشهد قرار دارد 947 شهید، 3156 جانباز و 265 آزاده تقدیم نظام اسلامی کرده است.
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi