شناسه خبر : 78181
چهارشنبه 30 مهر 1399 , 13:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز

به جاماندگان ایثارگر سهام عدالت تعلق می‌گیرد

ابراهیم حاضری ایثارگر24 ماه خدمت هستم. تاکنون هیچگونه سهامی نگرفته ام، می خواهم بدانم چیزی به من تعلق می گیرد؟ دارای کدبورسی درکارگزاری آگاه و مفید هستم چکارکنم تا این سهام رابگیرم؟ سهام عدالت هم ندارم ممنون می شوم پاسخ بدهید.

- برادر عزیز طبق مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی قرار است تا آذر ماه به بسیاری از جا ماندگان، سهام عدالت تعلق بگیرد. ایثارگران هم در اولویت قرار دارند.

 

 

طبق کدام قانون به جانبازانی که سنوات درصد و تحصیل بیشتری دارند معوقات ماده ۳۸ یک سوم جانبازانی که سنوات درصد و تحصیل کمتری دارند پر داخت شده در حالی که هر دو هم حالت اشتغال و از کارافتاده کلی و بیکار هستند؟

- بر اساس قانون برای اجرای ماده 38 آیین نامه ای تهیه و اجرا شده است اما بنیاد شهید به صورت دلبخواه آن را اجرا می کند. با مراجعه به بخش مالی موضوع را جویا شوید.

 

 

پدرم از ایثارگران ارتش در کرمانشاه است. مدت۴۰روزه است که برای صدور کارت ایثارگری پرونده ایشان به تهران ارسال شده است. اما از لویزان که پرسیدیم می گویند که هنوز نرسیده است. چون پدرم فوت شده است در توان ما نیست که به تهران برویم لطفا  راهنمایی کنید.

- به علت کثرت مراجعات در سوله آبی لویران برای پیگیری روند پرونده خود حتما باید حضوری پیگیری کنید. متاسفانه به صورت تلفنی نتیجه ای حاصل نمی شود.

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
باسلام رمضانی هستم ۸ماه ونیم سابقه جبهه دارم ایا به من سهام عدالت تعلق میگیرد؟ به کجا مراجعه کنم؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi