29 خرداد 1397/ ۰۵ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 53161
1396,یکشنبه 24 ارديبهشت09:31
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ایستگاه صلواتی در مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی خوزستان


در شب با عظمت میلاد فرخنده منجی عالم بشریت ، بقیه الله اعظم ، امام زمان (عج) ، جمعی از جانبازان نخاعی ، پرسنل خدوم مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان و کارکنان اداره کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان ، اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی نموده و با توزیع شربت و شیرینی به عابران از شیعیان و دلدادگان منتظر آن امام همام پذیرایی بعمل آوردند .

ایستگاه صلواتی در مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی خوزستان

فاش نیوز - در شب با عظمت میلاد فرخنده منجی عالم بشریت ، بقیه الله اعظم ، امام زمان (عج) ، جمعی از جانبازان نخاعی ، پرسنل خدوم مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان و کارکنان اداره کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان ، اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی نموده و با توزیع شربت و شیرینی به عابران از شیعیان و دلدادگان منتظر آن امام همام پذیرایی بعمل آوردند .
بنا به گفته مهندس عاقلی ، سرپرست مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی ، این ایستگاه ، با همکاری مدیر کل بنیاد شهید ، مهندس فرجیان پور و تنی چند از یادگاران هشت سال دفاع مقدس برپا شد .
لازم به ذکر است مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان ،همزمان با هفته دولت در سال 95 افتتاح شد و این مراسم جشن معنوی،  برای اولین بار در مقابل ساختمان یاد شده ، برگزار گردید .


کد خبرنگار : 17


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.