29 خرداد 1397/ ۰۵ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 54768
1396,چهارشنبه 25 مرداد15:24
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دین و ایمانشان را به خاطر میز، مقام و شهرت می فروشند!


عزیزان، در این دوران شناخت انسان های مومن خیلی سخت شده، همه خود را با تقوی می دانند ولی در عمل که می رسد خداوند درون شخص را نمایان می کند که چه کسی برای خدا کار می کرده چه کسی برای میز، مقام، ریاست و شهرت.!

دین و ایمانشان را به خاطر میز، مقام و شهرت می فروشند!

فاش نیوز - بسم رب شهداء
سلام علیکم
سخنی با مسئولین!
عزیزان، در این دوران شناخت انسان های مومن خیلی سخت شده، همه خود را با تقوی می دانند ولی در عمل که می رسد خداوند درون شخص را نمایان می کند که  چه کسی برای خدا کار می کرده چه کسی برای میز، مقام، ریاست و شهرت.!

عزیزانِ ایثارگر،جانباز و خانواده های شهدا، کسانی (ازمسئولین) هستند که به خاطر به قدرت رسیدن، حاضرند بین ما خانواده شهدا و ایثارگرها و جانبازان جدایی بیاندازند تا ما از درون، خودمان را بخوریم و آنها راحتر بر ما رئیسی کنند.

بعد از جنگ کجا دیدید اردوی چند روزه خانواده شهیدان و ایثارگران را باهم بگذارند؟ تفرقه بیانداز و حکومت کن شعار اینها(مسئولین) می باشد.

آری عزیزانم، این آقای حجت اسلام دعایی برای لببرالها با پرچم شیر خورشید نماز میت می خواند، ما نفهمیدیم ایشان انقلابی بودند یا پادشاهی!؟

 عزیزانم، در مجلسی که باید قانون نصب شود تا جلو متجاوزانِ به حقوق بیت المال را بگیرند، نمایندگانش عکس سلفی با موگرینیِ پیرزن و تحریم کننده ایران می گیرند چه انتطاری دارید که به حال ما ایثار گران، خانواده شهدا و جانبازان برسند؟ 

عزیزانم، با دلی پر خون و با دردهای فروان این مطالب را می نویسم! اینان با گُرگ بره می خورند و با چوپان گریه می کنند!

آنها به دنبال سلفی گرفتن و رفتندبه ماموریت خارج ازکشور هستند، ولی پیش ما می آیند و از ایثار و شهادت می گویند. آنها از داریی هایشان هیچ نمی گویند،از ماشین های میلیاردی شان نمی گویند و از شنیدن زخم بدن های ما بدشان می آید.

آنها حتی اگرلازم باشد دین و ایمانشان را به خاطر میز، مقام و شهرت هم می فروشند، ولی بدانید ما باید وحدت کلمه داشته باشیم. آری، برخی هم هستند که برای پول، با رژیم اشغال گرو کودک کُش (رژیم صهیونیستی) فوتبال بازی می کنند و آقای مهدوی کیا هم از اقدام آنها حمایت می کند و توهین به شهیدانِ مظلوم مدافع حرم می کند!

علی مطهری می گوید من حق نگویم خفه می شوم!

کدام حق؟ حقی که آمریکا پسند باشد...اسلام ستیز باشد... دشمن شاد کن باشد؟!

من با این زخم ها، سالهاست که انیس شده ام، ولی کسی از بنیاد نیامده ببیند مرده ام یا زنده ام! محیط بنیاد مثل ادرات دیگر، خبری از ایثار نیست، فقط ساعت را نگاه می کنندتا وقت ادره تمام بشود. اگر این همه کارمندی که بنیاد دارد در اتاق نمی نشستند و به عنوان مددکار به سراغ جانبازان می رفتند به ازای هر 3 جانباز، یک مددکار به جانبازان می رسید و اگرمشکل جانبازان، خانواده شهدا و ایثار گران را چه بلحاظ مالی و چه درمانی دنبال می کردند، باز هم کارمند اضافه می آمد! در آن صورت نمی توانستند رئیس، مدیر و کارشناس باشند تا حقوق های آنچنانی بگیرند و بخورند!

ما ایثارگران سفره حضرت ابوالفضل العباس(ع) شده ایم برای آقایان! می خورند، تک دیگ آن زا هم به ما نمی دهند! 

من خواستم با نشان دادن عکس پاهایم بدانید بنیاد چه ظلمی به من کرده است.

ده سال بعد از عملیات خیبر بود که از داخل بدنم می سوزم. روزی دوبار دکتر می روم.  همه دوسان شاهدند همسرم، فرزندان خُرد سال را در خانه می گذاشت، درب خانه را می بست تا مرا به دکتر برساند. در تبریز آنقدر آزمایش داده بودم که می گفتند شما به عنوان نفر دوم در تبریزی رکورد زده ای! و بعد سال ها، زخم هایم به این شکل درآمده. شرمنده که نارحتتان کردم.اجرکم عندالله 

سید مرتضی ایزدخواه جانباز 65% فرزند شهید سید مجتبی ایزدخواه


کد خبرنگار : 23


زخم های بدن     جانبازان     مسئولین     سیدمرتضی ایزدخواه                            
Reply
no
0
yes
8
م.ر.ک.جانباز.
1396/05/25 - 16:05
خدا عمرت رو زیاد کنه رفیق ... بابا گلی به جمالت ... الهی که بحق جدم لباس عافیت بپوشی .
امام حسینی دلمو سوزندی . تو هنوز یه قهرمانی تو دل ما . هرگز فراموش نخواهی شد .

no
0
yes
7
محسن
1396/05/25 - 16:38
هرگز مؤمنانی که بدون عذر از جهاد بازنشستند با آنان که به مال و جان در راه خدا جهاد کنند یکسان نخواهند بود، خدا مجاهدان (فداکار) به مال و جان را بر بازنشستگان (از جهاد) بلندی و برتری بخشیده و همه (اهل ایمان) را وعده پاداش نیکو فرموده، و خداوند مجاهدان را بر بازنشستگان به اجر و ثوابی بزرگ برتری داده است. (۹۵)


Reply
no
0
yes
1
قنبر مبارز
1396/05/25 - 22:29
آتیشم زدی مرد ... هیچ جمله ای را مناسبتر از فرمایش امام معصوم برای تایید رنج نامه تو ندیدم .

حديث سنگيني است...اگر شیعه علی بودند از خجالت می مردند ، آنها که ظلمشان باعث شده ما این چنین فریاد وامظلوما واغربتا سر بدهیم ...
امام موسي كاظم(ع ميفرمايند:
اگر شيعيانم را زير و رو كنم،
جز ادعا چيزي ديگر ندارند
و اگر آنان را آزمايش كنم سر از ارتداد درآورند
و اگر ايشان را تصفيه نمايم از هزار نفر جز يك نفر خالص و بي غش نباشد
و اگر غربالشان كنم با من جز خواص و نزديكانم نمانند،
فراوانند افرادي كه برپشتي ها تكيه ميزنند و ميگويند:
ما شيعه علي عليه السلام هستيم!!!
شيعه علي عليه السلام كسي است كه كردارش گواه رفتارش باشد.
روضه كافي ج1 ص 471

Reply
no
0
yes
6
علی
1396/05/25 - 23:59
خدا نبخشد برخی مسئولان رانت خور وبی شرف

Reply
no
0
yes
7
جانباز شیمیایی
1396/05/26 - 06:14
سلام الحمدالله مدتي است که جمله ( برو فردا بيا ) از فرهنگ ادارات ما رخت بربسته اما متاسفانه بنده در همين ماه اين جمله را از سه کارمند بنياد فارس شنيدم (شيراز)وکه واقعا باعث نگراني است انهم در يک ارگان ايثارگري ....
کارمند بايگاني براي برداشتن يک نامه از روي پرونده ... کارمند تعمير ويلچر براي پنچري گرفتن چرخ جلوي ويلچر ... و کارمند مسکن براي اضافه وزني که دارد فرمودند برو فردا بيا ....

Reply
no
0
yes
4
حسین جعفری
1396/05/26 - 11:42
سلام رفیق دوران عبادت وپاکی .
درود خدا بر شما وهمسر مکرمتان اجرتان با امام شهیدم ابا عبد الله الحسین ( ع ) برادر عزیز ودوست داشتنی شما وامثال شما با خدا معامله کردید . روزی خواهد آمد وبه دست وپای شما بیفتند وحلالیت بطلبند . وان روز ( یوم لاینفع مال ولا بنون الا من اتی الله بقلب سلیم ) بلی برادر عزیز تر از جان . مطمئن باشید خداوند این دردهایت را بدون پاداش ومزد نخواهد گذاشت و آرزوی شفای عاجل برای شما وتوفیق خانواده گرامیتان از خداوند منان مسئلت دارم .

با تقدیم احترام جانباز 50 درصد جنگ تحمیلی

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.