29 خرداد 1397/ ۰۵ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 54812
1396,دوشنبه 30 مرداد18:42
اشتراک گذاری در:
عکس روز

واکنش «مهدی طحانیان» به سلفی حقارت و حضور «علیرضا رحیمی» درآن


آزاده قهرمان «مهدی طحانیان» با حضور در فاش نیوز نسبت به اقدام گروهی از نمایندگان در رقم زدن حادثه تأسفبار سلفی حقارت واکنش نشان داد و آن را تقبیح کرد.

واکنش «مهدی طحانیان» به سلفی حقارت و حضور «علیرضا رحیمی» درآن

فاش نیوز -  آزاده قهرمان «مهدی طحانیان» با حضور در فاش نیوز نسبت به اقدام گروهی از نمایندگان در رقم زدن حادثه تأسفبار سلفی حقارت واکنش نشان داد و آن را تقبیح کرد.

بر پایه این گزارش، آزاده قهرمان «مهدی طحانیان» یکی از آزادگانی که زمان اسارت در دست صدامیان بعثی با وجود سن کم به خلق حماسه ای ماندگار، در قلب اردوگاه دشمن دست زد و فریاد حق طلبی و ایستادگی سرداد، با حضور در پایگاه خبری «فاش نیوز» نسبت به اقدام ذلیلانه و حقارتبارگروهی از نمایندگان در مجلس واکنش نشان داد.

طحانیان که از مشارکت «علیرضا رحیمی»، هم بند دوران اسارتش در این رویداد کاملا" مغایر با روحیات انقلابی و عزتمدارانه شناخته شده در فرزندان خمینی و خامنه ای، بسیار ناراحت بود و از آن ابراز تأسف و تأثر می کرد و به طور تلویحی و غیر مستقیم چنین اقداماتی را درباره او چندان دور از ذهن نمی دانست اما با این حال حاضر نشد در این خصوص بیشتر توضیح دهد و خواستار مسکوت ماندن این موضوع شد.

طحانیان تنها به این گفته دراین باره بسنده کرد که از یک تحصیل کرده علوم سیاسی و کسی که کرسی مکان مهمی چون کمیسیون شورای امنیت ملی را اشغال کرده و خود عنوان آزادگی و جانبازی دارد این کار بعید بود!

این آزاده حماسه آفرین و سرافراز کشورمان  همچنین طی گفت و گویی نسبا" مفصل با فاش نیوز خاطرات و سرگذشت های جالب و خواندنی اش خصوصا" در دوران اسارت را تشریح کرد که در آینده نزدیک در همین پایگاه خبری منتشر خواهد شد.

گفتنی است در اواسط دوران دفاع مقدس فیلمی از اخبار سراسری صدا وسیما منتشر شد که در آن زن خبرنگار هندی برای مصاحبه با رزمندگان اسیر ایرانی وارد بند تعدادی از اسرای کم سن وسال ایرانی می شود که در بخش اصلی این فیلم، مهدی طحانیان با شرط رعایت حجاب از سوی زن خبرنگار هندی حاضر به گفت و گو با او شده و با پاسخ های خیره کننده مهدی طحانیان مبنی بر اطاعت از امام و تحمل سختی ها تا نابودی دشمن، روبرو می شود که در ادامه نی «علیرضا رحیمی» بیت معروف «ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است/ ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است» را خطاب به خبرنگار مذکور قرائت می کند. این فیلم تنها سند مصور بصورت فیلم است که از رشادت های آزادگان در اردوگاه ها و زندان های مخوف دشمن بعثی باقی مانده است.


download

کد خبرنگار : 17


آزاده مهدی طحانیان     سلفی     موگرینی     .                            
Reply
no
1
yes
5
1396/05/27 - 11:12
بسم الله الرحمن الرحیم !!!!!!!!!!!!!پناه برخدا ؟؟؟ چی می بینم ؟ چی می گی ؟ نذار از سفارش و آشنایی باهات پشیمان بشم !!!
فاش نیوز شما آدم متشرعی هستی . برای چی اینکار رو کردی ؟ چه ذهن بیماری دارید ؟ شما که از دل اون آزاده و ایثارگرخبر نداری ؟ خیلی ناراحت شدم ؟ اصلا خوشم نیامد از این کارتون . روایت داریم به پیامبر خبر رسانند فلانی لیوان شراب دستش بود . پیامبر فرمودند : مسلمان ، صدهزار فکر خوب بکن . اینقده زود ذهنت نره به شراب خوری یه مسلمان . شاید به خاطر دلیل دیگری اونو از جایی برداشته . فاش نیوز من ازت می خوام . شما نباید کاری بکنی که این آزاده احساس تهدید بکنه و بترسونیش . تو این دنیا میلیونها آدم وجود دارد با میلیونها روش برای جذب افراد . ما از دلشون خبر نداریم . ما کاری به پشت پرده این موضوع نداریم . دلمون خوشه که یه نماینده خارجی مجبور شده با این حجاب جلوی نماینده های ما وایسته و عکس بگیره . ببین خودشم با چه شیرین زبانی گفته من با زبان فارسی با نماینده ها حرف زدم اونا رو هیجان زده کردم . هیجانه دیگه ؟؟؟ فکر کردی هیجان خودشو چطور نشون می ده دیگه ؟؟؟ از خوشحالی با هم عکس رد و بدل می کنن ؟ اصلا تو چکار داری ؟ چرا فکر نمی کنی نماینده ها با این نیت پاک عکس گرفتن و از ذوق رو کامپیوتر غش کردن ؟؟؟؟اینو بهش می گن جاذبه . حالا یه عکسم با نماینده زن خارجی گرفت . مگه چی میشه ؟؟ ندید بدیدا ؟؟؟همه که نمی تونن مثل تو باشن . بعضی ها روابط عمومیشون بالاس زود می تونن تو دل کسی جا باز کنن ... مگه عین شمان که همه را می گُرخونید ؟؟؟؟ اون جاذبه جاذبه ای که می گفتین پس چی شد ؟ اون کار فرهنگی که ادعا می کردید کجا رفت ؟؟؟همه چی رو نباید با چشم بدبینی نگاه کنی ؟ عه . الان رسیدم به مسجد . می خوام نمازمو اول وقت بخونم . ببخشید که دیگه نمی تونم نظراتمو بیشتر از این برات بگم . بذار بقیه هم یه نفسی بکشن . یه چیز بگم ؟ شاید این خانمه بخواد میزان علاقه شو به جامعه نخبگان سیاسی با دوختن جوراب اونا نشون بده . تو را سننه ...چوبان ، ملامکتبی ، بد تیمار ، گفتم اگه زردآۀوی لپ قرمزی بخوری شاید به حالت افاقه کنه ولی می بینم حالت چنان زار شده که الانه که اسمتو تو دفتر گینیسی ها ثبت کنن بخاطر بدبینیت به عالم و آدم ؟؟؟ کارت رسیده علیه ایثارگران نظر می دی ؟؟؟ ووووی اذان شد . برم برم که نماز اول وقت خیلی ثواب داره . فقط بدون حق نداری مصاحبه آزاده طحانیان را بر علیه این نماینده بذاری ... والا من می دونم و تو ؟؟؟؟؟؟؟؟ وسلام .
...................................


راستی باید شما رو پیش یه مشاور بفرستم . اثر سازنده و تاثیر گذار یک جانباز بر روی فکر و ذهن انقلابی قنبر مبارز (^-^)اینطور ذهن مثبت اندیش منو شکل داده ....

no
0
yes
0
۸۸۸
1396/05/30 - 22:01
اولا آقای رحیمی هرگز انقلابی نیست، ثانیا سلفی و لیبرال بودن ایشون رو زیر سوال میبرید؟ با چه مدرکی لیبرال نبودن رحیمی رو اثبات میکنید؟ هر کسی یه روز رزمنده میشه رو عاقبت بخیر میدونید؟ مگر امام مسلمین نفرمودند که ملاک حال فعلی افراد هست؟


Reply
no
0
yes
2
علیرضا
1396/05/27 - 19:09
درود و سلام خدا بر بندگان مخلصی که در گذر زمان اصالت خود را به فراموشی نسپردند و به آرمانها و ارزش های والای انقلاب اسلامی وفادار ماندند و در روز حساب که خیلی نزدیک است شرمنده نخواهند بود .انشاءا......

Reply
no
0
yes
2
1396/05/28 - 11:46
تقبيح اعمال ضد ارزشي از هر كسي كه سر زده باشه اقدام كاملا صحيحي است براي چلوگيري از تكرار آن . آزاده سرافراز طهانيان عزيز همواره آزاده و سرافراز باشي مرد

Reply
no
0
yes
1
مرتضی خاکپور
1396/05/28 - 15:56

...

خوشبختانه به سالها سلطنت آقای چمران

در ریاست شورای شهر تهران پایان داده شد ؟!

و بیشتر از این به شهر تهران گند زده نمی شود ؟!

...no
0
yes
0
888
1396/05/30 - 22:03
حاضر به مناظره هستید؟ اتفاقا مهندس چمران به سلطنت حزب کارگزاران و لیبرال ها پایان داد


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.