27 دي 1397/ ۱۱ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57182
1396,شنبه 02 دي16:24
اشتراک گذاری در:
عکس روز

هرکی نامه تبدیل وضعیت بزنه، اخراجه!


ناشناس- اینجانب برادر شهید هستم. به صورت قرارداد در دانشگاه علوم پزشکی ایران مشغول کار میباشم. البته از طریق آزمونی که خود دانشگاه برگزار کرد وارد این مجموعه شدم.

 چند وقت پیش کلیه ایثارگران را دعوت کردن. ما به خیال خودمون گفتیم ببینیم چه کارمون دارن...چند تا از رییس روسای دانشگاه بودن که خیلی هم با منت و طمانینه صحبت کردن.

 گفتن در مورد برنامه ششم توسعه تبدیل وضعیت ایثارگران ما مخالفیم و  زیر بار نمیرویم.  هر کس هم نامه بزنه واسه تبدیل وضعیت از طرف بنیاد شهید ما قراردادشو کنسل و اخراجش می کنیم...

یعنی یه جورایی ما رو تهدید کردن..‌حالا خواستم بگم چاره چیه؟ بایستی از کجا شروع کرد؟


کد خبرنگار : 20


Reply
no
3
yes
0
1396/10/04 - 23:10
سلام
اولا بیخود می کنند این حرفها را بزنند مگر اینها قانون گزار هستند با از جیب باباشون می خواهند هزینه کنند که این حرفها را می زنند این مطالب به ضرر خودشان است حراست بعدا باید در سوابق آنان این اقدام سوء آنان را لحاظ کند.دوم اینکه تبدیل وضعیت جانبازان زیر 25 درصد وفرزندان آنان و نیز رزمندگان و فرزندان آنان قانون است شما صبر کنید تا دولت آنرا اجرایی کند بعد اقدام کنید .

Reply
no
1
yes
0
یک نفر
1396/10/06 - 00:12
دوست عزیز شاغل در علوم پزشکی اگر حرف وتجربه هین برادر کوچکت را گوش میکنی سرت رو بنداز پایین وکارت رو بکن .بنده با 33 سال کار که هم اکنون بازنشسته هستم این مطلب رو خدمتتون عرض میکنم و ن بعنوان یک جوان بی تجربه من 8 سال رییس شورای اسلامی یک شرکت بزرگ خوروسازی با مدرک لیسانس سال 56 خیلی دم از قانون وحق وحقوق کارگر را میزدم که در نهایت 20 روز مانده به شب عید دستور جلوگیری ورود بنده به شرکت را دادند وحتی یک کارگر هم نیامد که بگوید ایشون برای ما با کارفرما دزد جنگیده وبخاطر ما اخراج شده وهمه کارهایش طبق قانون ودر چارچوب وظیفش بوده بالاتر از این حتی 6نفر شورایی دیگر هم جرات ارتباط با بنده را از ترس اخراج نداشتند ودر نهایت با کمال بی حرمتی از شرکت بازنشسته شدم وتنها برگ برنده ام این بود که در مدت خدمتم هیچ تخلف ونقطه ضعفی نداشتم وهمه مدارکم مستند و بیانگر تخلفات سنگین مدیران بود ک از نهدهای نظامی به آن شرکت مامور شده بودند لذا قانون وبرنامه ششم ومصوبات مجلس و........برایه شما اگر نخواهند هیچ کاربردی ندارد وفقط از کار بیکار وسرگردان شورای حل اختلاف ودیوان عدالت اداری و .....میشوید ودرنهایت با کلی معذرت خواهی واظهار ندامت اگر قبول کنند برمیگردید با همان شرایط قبلی به سر کارتان لذا جوگیر نشوید وبا طناب کسی به چاه نروید چون غیر از پشیمانی چیزی عایدتان نمیشود .برادر کوچک شما

Reply
no
0
yes
0
یک نفر
1396/10/07 - 06:27
خیلی جالبه که فقط دست دارید نظر خدتان را به نمایش بگذارید هر کسی که برخلاف نظر شما نظری داشته باشد خطاست قابل نمایش نیست پس فرق شما با آنان در چیست؟

Reply
no
0
yes
0
حسین
1396/10/10 - 22:10
سلام این عده مسول محترم که روی خون های ایثارگران نشسته اند باید بدانند که کسی که قانون را قبول ندارد به معنای دیکتاتوری است ومردم دیکتاتورها را درسال 57 سرنگون کردند وحالا اگر این مسولان خشک مغ ز هم میخواهند دنبال اونها برند بگویند قانون را قبول نداریم

Reply
no
0
yes
0
1396/10/13 - 22:57
سلام ، زور گویی و عدم تمکین از قانون بدلیل توسعه سیاسی است که در دولت اصلاحات شروع شد اکنون توسعه سیاسی آنقدر قدرتمندشده که قوه قضاییه را در شیشه کردند از طرفی دادگستری هم نان خور دولت است و هیچ استقلالی ندارد بلکه وزیر دادگستری ازریس دولت دستور میگیرد نه از قوه قضاییه لذا چه کسی میخواهد مفسدان و مسولانی را محکمه کند که خودش زیر مجموعه و بله قربان گوی دولت است. در هیچ کشوری دادگستری تابع دولت نیست.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.