02 خرداد 1397/ ۰۸ رمضان ۱۴۳۹
شناسه خبر : 57877
1396,یکشنبه 15 بهمن13:13
اشتراک گذاری در:
عکس روز

غربت رزمندگان معسر در بودجه سال ۹۷!


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی لحاظ نکردن رزمندگان معسر در لایحه بودجه سال ۹۷ را ظلم مضاعفی در قبال ایثارگران در بودجه سنواتی دانست.

غربت رزمندگان معسر در بودجه سال ۹۷!

فاش نیوز- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی لحاظ نکردن رزمندگان معسر در لایحه بودجه سال 97 را ظلم مضاعفی در قبال ایثارگران در بودجه سنواتی دانست.

 به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، سید قاسم جاسمی نماینده ایثارگر مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی یادآورشد: بر اساس بند "ب" ماده 88 قانون برنامه پنجساله ششم توسعه کشور، دولت موظف است اعتبار لازم را به منظور تامین حداقل معیشت رزمندگانی که فاقد شغل یا درآمد باشند را پیش بینی و حداقل حقوق کارکنان دولت را به آنان جهت پرداخت در بودجه های سنواتی درج و در اختیار دستگاه های مربوطه قرار دهد.

 وی اضافه کرد: آن طور که دوستان وزارت دفاع  برای من توضیح و نامه آن را نشان دادند برای رزمندگان معسر در بودجه سال 97 ردیفی پیش بینی نشده است، این در حالی است که دولتمردان قبلا گفته بودند که هم از نظر کمی ان را ارتقا می دهیم و تعداد مستمری بگیر (نه حقوق بگیر) رزمندگان معسر را به دو برابر افزایش خواهیم داد، اما متاسفانه این اتفاق تاکنون صورت نگرفته است.

 رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در رابطه با افزایش مستمری بگیران که در برنامه ششم توسعه تصویب شده بود که رزمندگان معسر حقوق ماهیانه دریافت کنند، هنوز این موضوع برای افراد زیر 25 درصد اجرایی نشده است. البته قول داده بودند این حقوق را به مبلغ یک میلیون و 50 هزار تومان در سال 96 برسانند اما در سال جاری اگر چه  در برنامه ششم توسعه ذکر شده بود این موضوع را ندیدیم. متاسفانه در لایحه بودجه 97 هم آن را لحاظ نکردند و ما به شدت در این زمینه منتقد دولت هستیم .

  نماینده مجلس دهم در خصوص وضعیت ایثارگران استان نیز تصریح کرد: آقای نوبخت وقتی برای بازدید از مناطق زلزله زده به کرمانشاه  آمده بودند به ایشان گفتیم اگر چه مشکلات فراوانی در منطقه وجود دارد، اما سه اولویت مهم در استان داریم. اولین اولویت بحث زلزله و مردم زلزله زده است که متاسفانه در عسر و حرج بسر می برند، دوم بحث ایثارگران است که در یک شرایط بدتر از زلزله زدگان قرار دارند و آسیب جدی دیده اند. سومین اولویت ما در استان کرمانشاه، استمهال وام های بانک ها چه برای ایثارگران و غیره است که بایستی شهروندان استان از این موضوع برخوردار شوند و دولت اقداماتی را انجام دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درپایان تاکید کرد: دراین چند روزباقیمانده به تصویب بودجه هر کاری که از دست ما برای ایثارگران بیاید انجام و تلاش خواهیم کرد تا آن را به سرانجام برسانیم، ولی واقعیت این است که به عنوان یک نماینده از قشرایثارگران، دولت را نمی بخشم چرا که با وجود اینکه در برنامه ششم توسعه، محور بر حداقل معیشت ایثارگران گذاشته شده بود، اما در بودجه سال 97 موضوع لحاظ نشده است.


کد خبرنگار : 18


بودجه 97     ایثارگران     مجلس شورای اسلامی     فاش نیوز                            
Reply
no
2
yes
5
فرهمند ( رزمنده )
1396/11/15 - 17:40
با سلام :
اینجاست که دستور آتش به اختیار الزامیست
ما رزمندگان جبهه رفته فاقد درآمد و بیکار ، برابر قانون جاری کشور حق خودمان را از جبهه ندیده ها و نرفته گان که با پارتی بازی خودشان را جانباز و ایثارگر جا زده اند و سالهاست از این مزایا و منابع دیگر بهره مند ند ، خواهیم گرفت

Reply
no
1
yes
7
علی
1396/11/15 - 18:39
آقای جاسمی عزیز ! بالاخره دولت باید پول نجومی بگیران و حرامخواران خائن خود را از یک جایی تأمین میکرد که این قرعه به نام رزمندگان مُعسر زده اند

Reply
no
1
yes
4
محمد
1396/11/15 - 18:39
لعنت خدا بر این دولت آمریکایی

Reply
no
0
yes
3
رضا
1396/11/15 - 18:42
وای اگر روزی شود بر توسن قدرت سوار ــ ــ آنکه کارش روزگاری، خر سواری بوده است.
این دولت لیاقت هیچی را ندارد. حتی ......سواری را

Reply
no
0
yes
5
علی اصغر
1396/11/15 - 18:45
در راهپیماییهای اوّل انقلاب مردم این شعار را می دادند که: مرگ بر این سلطنت سگ صفت پهلوی. امّا الان من این جسارت را به این دولت نمی کنم لیکن باید بگویم که: لعنت خدا و خلق خدا بر خیانتکاران درحق ملّت. هرکسی که می خواهد باشد .

Reply
no
0
yes
15
داود
1396/11/15 - 18:49
دولتی که با اوباما و ترامپ و جان کری و امثال آنها نرد عشق می بازد و رییس آن نیز آمریکای جهانخوار را کدخدا می نامد، کاری بهتر ازین بلد نیست، انجام دهد.

Reply
no
1
yes
18
1396/11/15 - 18:52
خوبه رزمندگان و جانبازان را به کمیته امداد معرفی کنند

Reply
no
0
yes
11
رزمنده بسیجی دغاع مقدس
1396/11/15 - 20:49
بانام ویادخدا/خدایا توخود شاهدی روزگاری بنای برایمان به تکلیف جان درکف درعملیاتها مردمردانه ازهرچه بودگذشتیم حالا هم بدست همرزمان خودمان برادران ایمانی درتنگنای غربت افتاده ایم غریب غریب غریب شهدای زنده/پناه برخداو هم توکل برخدا/ممنون ازفاش نیوز/خیرببینید/استان لرستان

Reply
no
9
yes
4
فدایی ولایت
1396/11/15 - 21:13
گله را به گرگ سپردیم حضرات آقایان دارند دنبال دزدمیگردند در حالی که دزد از خودشان است وخون ملت شهید پرور و ولایی را به کام میکشند از هر جا میبرندتا جیبشان پروپیمون باشدبه عبارتی بیت المال را بیت الجیب نمودند ولی وای به روزی که رهبرم سید علی اشارتی بفرماییدجانم فدای رهبر

Reply
no
1
yes
16
حسین
1396/11/15 - 22:03
جناب آقای جاسمی ! غصه نخور برادر عزیز و بزرگوار ! بالاخره دولتمردان نازنین ما باید پول داشته باشند که بروند در هتلهای سوئیس و سوئد و دیگر کشورهای اروپایی با سران جنایتکار آمریکا و ممالک غربی بنشینند و گل بگویند و گل بشنوند و نرد عشق ببازند و یک برجام سراسر چرند و مزخرف برای ما به ارمغان بیاورند!!!!

Reply
no
0
yes
17
علی
1396/11/16 - 00:39
نامردا من نون شب ندارم سی ماه تو جبهه سومار جنگیدم .چرا قانون ایثار گران رو اجرا نمی کنید .شما اینقدر ... هستید که به حرف خودتان ارزش قایل نیستید .چون ریس بنیاد شهید باید حق ما رو بخوره.....‌‌

Reply
no
0
yes
24
بسیجی
1396/11/16 - 08:58
خیلی خوبه والا، بجای اینکه با گذشت سن رزمندگان وایثارگران وبیشتر شدن تبعات جنگ تحمیلی ودردمندتر واسیب پذیرتر شدن و در کنارش افزایش تورم وگرانیهای سرسام اور وبی ارزشتر شدن پول ملی این مبلغ ناچیز وبخورنمیرو که در طی این سالیان هیچ افزایشی نداشته رو که از ابتدا بحث پرداخت در قالب حقوق بود نه مستمری بعنوان حق وحقوق حقه رزمندکان در قانون وبودجه سنواتی سالیانه تثبیت واجرا کنند حالا زمزمه های حذف وقطع ان بکوش میرسد حتما اقایون دولتمدار بودجه حقوقهای نجومیشون به کمبود خورده که دیواری از دیواررزمندگان کوتاهتر پیدا نکردن ،واقعا جای بسی خجالت وشرم سرافکندگی داره با اینهمه ادعای مسلمانی ،درجایی که دول و کشورهای به زعم اینها کافرواجنبی انگونه از کهنه سربازان وبازماندگن جنگهایشان تقدیر وتکریم وبزرکداشت وانواع واقسام اعطای پاداشها ومدالها وساخت مجسمه وخدمات مالی وتفریحی و… .اعمال میکنند اما در کشور ونظام ما رزمندگان وبازماندگان جنک را که صندلیهای راحت وحقوقهای چن ده میلیونی را از سایه سر رشادتها واز خودگذشتگی انها دارند اینگونه برخلاف توصیه ها وتذکرات عدیده امام در مشگلات ومصیبتهای زمانه غدار رها وفراموش وبه امان خدا رها میکنند بقول وفرموده امام شهیدان اکر مسلمان نیستید لا اقل ازاده باشید واز کشورهای کافر واجنبی که که رزمندگانشان را بها داده وارزش و قداست برایشان قائلند یاد بگیرید،واما روی سخنم با ایثارگران متواضع متین وسربزیر و با حیا که تنها در اثر وجود این خصلتهای ارمانی وخداپسندانه وسکوت ورضایتشان اینگونه مورد هجمه وظلم واقع شدن وغارتگران بیت المال را برای ادامه این حق خوریها واغماض وکوتاهیها جری وکستاخ کردن، وقتش هست که صدای اعتراض ومخالفتتان را به این ظلم اشکار واین تضییع حقوق بلند ودولتمردان بی انصاف و فراموشکار را متوجه حداقل وظایف شرعی وقانونی اشان نمایید

no
0
yes
8
بسیجی
1396/11/18 - 07:32
بشدت منتقد بودن کارساز نیست بس است تصویب قوانین بدون پشتوانه اجرایی، شعار را کنار گذاشته و ومسئولین امر را مورد سئوال واستیضاح وفراخوان دهید. فقط در پی رفع مسئولیت ظاهری وپندوتذکروسرزنش نباشید بلکه استین بالا زده وومطالبه وبازخواست کنید تا حصول نتیجه ،حتما انتظارندارید رزمندگان معسر وگرفتاری را که بعضا وعموما از قشر شهرستانی وروستایی واز نقاط دورافتاده ومحروم وبدور از امکانات ودسترسی به مسئولین بیدرد بالا نشین هستند بتوانند کاری کنند در انصورت پس شما نمایندکان قشر ایثارکر جایگاهتان در مجلس چیست وچه میکنید ،بقولی دست ما کوتاه وخرما برنخیل ،از شما انتظار پیگیری واحقاق حقوق حقه رزمندکان وایثارکران هست نه بیدردان فارغ وبدور از فضای معنوی دوران دفاع مقدس،واگر در این برهه کوتاهی وقصوری از ناحیه شما صورت گرفته ومنجر به اسیب روحی روانی ومعیشتی به این قشر وارد وحادث شود شما نیز بگفته امام دراتش خشم الهی خواهید سوخت انجایی که فرمودند ؛ نگذارید پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت در پیچ و خم زندگی گرفتار بشوند و گرنه در آتش دوزخ الهی خواهید سوخت.


Reply
no
0
yes
1
بسیجی
1396/11/16 - 09:19
بشدت منتقد بودن کارساز نیست بس است تصویب قوانین بدون پشتوانه اجرایی شعار را کنار کذاشته و ومسئولین امرو مورد سئوال واستیضاح وفراخوان دهید فقط در پی رفع مسئولیت ظاهری وپندوتذکروسرزنش نباشید بلکه استین بالا زده وومطالبه وبازخواست کنید تا حصول نتیجه ،حتما انتظارندارید رزمندکان معسر وگرفتاری را که بعضا وعموما از قشر شهرستانی وروستایی نقاط دورافتاده ومحروم وبدور از امکانات ودسترسی به مسئولین بیدرد بالا نشین هستند بتوانند کاری کنند در انصورت پس شما نمایندکان قشر ایثارکر جایگاهتان در مجلس چیست وچه میکنید ،بقولی دست ما کوتاه وخرما برنخیل ،از شما انتظار پیگیری واحقاق حقوق حقه رزمندکان وایثارکران هست نه بیدردان فارغ از فضای معنوی دوران دفاع مقدس،واکر در این برهه کوتاهی وقصوری از ناحیه شما صورت گرفته ومنجر به اسیب روحی روانی ومعیشتی به این قشر وعرد وحادث شود شما نیز بگفته امام دراتش خشم الهی خواهید سوخت انجایی که فرمودند ؛ نگذارید این پیشکسوفتان عرصه ایثار و شهادت در پیچ و خم زندگی گرفتار بشوند و گرنه در آتش دوزخ الهی خواهید سوخت.

Reply
no
0
yes
0
حمید حسن زاده
1396/11/16 - 10:28
سلام، بر اساس مصوبه ایثارگران می تولنند ۳۵ سال خدمت نمایند شرط ادامه این خدمت داشتن یک رابطه قوی با مسولین دستگاه مربوطه می باشد شاید باور نکنیدولی حدود یک ماه مدیر کل پست استان گیلان با تنزل ردیف سازمانی ریس اداره به کارشناسی، ایثارگر به نام حسن زاده را اجبار به درخواست بازنشستگی نمود از این نوع برخورد استنباط شده و میشود که باید یک رجال سیاسی در قوه مقننه و مجریه داشت به عینی دیده میشود که ابلاغ قانون پشتوانه ندارد اینها همش کشک است !

Reply
no
0
yes
14
ناشناس
1396/11/16 - 17:49
تصویب بودجه رزمندگان طرح معسرین برای همه پرونده های تکمیل شده یک معیار بسیار مهم برای تشخیص درستکاری و عدالت محوری نماینده های مجلس و دولت است .
اگر تصویب نشود یعنی همه انها عضو شبکه بزرگ ناراستی هستند .
دولتی که به رزمندگان و مدافعین مرزهایش رحم نکند آیا به سایر مردم رحم می کند ؟!

Reply
no
0
yes
3
راحتی
1396/11/17 - 18:40
درود رزمندگان گرامی این اقاین اگر میخواستند کاری کنند بعد از گذشت ۳۰سال پس از جنگ کرده بودند این مسئولین بغیر از دروغ ریاکاری وپرکردن جیب خودشان واطراف یانشن کار دیگری بلد نیستند همان وقتی که در قانون ایثارگران ما رزمندگان را اخرج.کردند میبایست ما هم متهد شویم وصدای خود را به گوش اینها برسانیم لذا از این موقعیت اسفاده کردند وحق حقوق ما زجر کشیدگان در جنگ را به جیب زدند وهیچ امیدی که حق حقوق ما را بخواهند بدهند نیست وما باید با اتحاد وهمبستگی از سراسر کشور به صدای خود را به گوش این ناشنوایشان بی انصاف برسانیم ودر این مورد فراخوان بدهیم/ خط شکنان دیروز/ گرسنگان امروز وبسیار از سایت وزین فاش نیوزسپاسگزاریم ..

Reply
no
0
yes
0
سید اسماعیل بهرامی
1396/11/18 - 09:00
سلام دختر من 32 سال در بمباران مجروح شده ودر تاریخ 21/10/96 کمیسیون پزشکی در مشهد رفته ولی تا بحال جواب ندادن لطفا رسیدگی فرمائید

Reply
no
0
yes
1
سید اسماعیل بهرامی
1396/11/18 - 09:00
احتراما اینجانب سید اسماعیل بهرامی برادر شهید سید علی فرزندم سیده شیرین در تاریخ 1364.10.15 در همدان بر اثر بمباران همدان مجروح شده و پس از 32 سال در تاریخ 1392.10.3 احراز شده وبه علت موشگل فرزندم برای کمیسیون همدان نتوانستیم برویم . و پرونده را به مشهد منتقل کردیم . ودر تاریخ 1396.9.21 به کمیسیون رفته وتا بحال جوابی به ما ندادند. خواهشمندم رسیدگی فرمائید.

Reply
no
0
yes
2
علی
1396/11/19 - 13:13
بانام خداسرامدهمه خوبیهاست .جانبازان وایثارگران زیربیست درصدوقتی سنشان بالا میروددردشان ومصرف داروافزایش پیدامیکنه حالا اقایان چجوری تشخیص میدن خدامیداندوماهمشونوبه خداواگذارمیکنیم.دولت اقای روحانی انگارجانبازان وایثارگران رونمیبیندهرچندمابگیم خودمونوکوچک کردیم

Reply
no
0
yes
4
فاضل
1396/12/04 - 23:49
غربتی که خودتان باعث شدیددر۲۱فروردین سال جاری زمانیکه درجلسه هیئت نامحترم دولت مبادرت به اصلاح سندراهبردی کردن چراشماسروران بی اهمیت ازموضوع گذشتید،چرادراواسط سال جاری زمانی که به دولت نسبت به تاخیردربرداخت کمک معیشت رزمندگان ازسوی شماتذکردریافت کردمتوجه نشدیدکه سازمان مدیریت کل بودجه باقی مانده کمک معیشت رایکجابه صندوق ایثارگران ساتاپرداخت نمودمتوجه نشدیدکه ختم رزمندگان معسرخوانده شد.پس چرازمانی که لایحه بودجه ازسوی دولت به مجلس تقدیم شدحتی کمیسیون ایثارگران حتی حاضرنشدن متحدانه ازحق رزمندگان معسردفاع کنند.تخلفی بارزازسوی دولت وکوتاهی نابخشودنی ازسوی وکلای مردم نسبت به نقض برنامه ششم دراحقاق حقوق این قشرمظلوم وبی پناه انجامیدواینک تاسف شمادردی ازبچه های سینه سوخته جنگ دوانمیکندفقط اگرشورای نگهبان باتوجه به موضوع مقایرت بابرنامه ششم ودلسوزی چندتن مسئول دلسوزوانقلابی واقعی بشوددردی ازبابت حذف رزمندگان معسرازلایحه بتوانندمساعدتی درباب الحاق نام این عزیزان به قانون فوق دل شکسته این رزمندگان معسروخانواده شان رادرسال جدیدتسکین داده وشادنمایندودرغیراینصورت مسبب بحران وفقردرزندگی این عزیزان اول دولت ودوم کوتاهی شماوکلامیباشد.امیدوارم که خداوندنظری به این قشرمظلوم ایثارگربنماید.

Reply
no
0
yes
4
رزمنده
1396/12/05 - 18:51
رزمندگان معسر فراموش شدگان جنگ تحمیلی . با این سیصد چهار صد هزار نمیشه یه جفت کفش خرید با این تورم چرا حقوق رزمندگان افزایش نمیدن

Reply
no
0
yes
3
مجتبی
1396/12/05 - 18:52
معوقات رزمندگان معسر چیشد؟؟

Reply
no
2
yes
0
قاسمی
1396/12/06 - 16:16
باسلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر جاسمی نماینده مردم کرمانشاه،عزیزان براستی دستای درکار است و اقای روحانی دردوراول خدمتش هم قدمی برای بسیجیان و ایثارگران وهیچکس برنداشتند وفقط حرف بدون ریال تحویل میدهد ودرحقیقت ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا ورزمندگان راداردبسوی نابودی سوق میدهد باید ازطریق نمایندگان مجلس وسپاه مشکلمان به رهبر معظم انقلاب اسلامی برسانیم سپاسگزارم منتشربفرممئید،قاسمی از کرمانشاه

Reply
no
4
yes
0
قاسمی
1396/12/07 - 00:00
باسلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر جاسمی نماینده مردم کرمانشاه،عزیزان براستی دستای درکار است و اقای روحانی دردوراول خدمتش هم قدمی برای بسیجیان و ایثارگران وهیچکس برنداشتند وفقط حرف بدون ریال تحویل میدهد ودرحقیقت ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا ورزمندگان راداردبسوی نابودی سوق میدهد باید ازطریق نمایندگان مجلس وسپاه مشکلمان به رهبر معظم انقلاب اسلامی برسانیم سپاسگزارم منتشربفرممئید،قاسمی از کرمانشاه

Reply
no
0
yes
6
سیدحسین
1396/12/19 - 19:34
چه نظری بخدا مانده ام دراین کشور کی راست میگه کی دروغ الان هم مانده ام اگرهمین کمک معیشت ۶۰۰هزارتومانی هم قطع بشه چکار کنم آیا کشور افغانستان به من تابعیت میده حداقل میدانم اگرظلمی هم به من بشه از خودی نیست .اگر واقعا بخواهند بودجه همین کمک معیشت را قطع کنند یعنی واقعا قصد دارند تیشه به ریشه باقی مانده مدافعان کشور بزنند.ویا احتمالآ قصد تحریک و آشوب ولی این گروه جانباز و رزمندگان معسر دیگه رمقی ندارند از این کارها بکنند .بدون هیچ ترسی بگم با این کارها و عملی کردن ان فاتحه همه خوانده است

Reply
no
5
yes
0
سیداحمدبهدین
1396/12/22 - 16:10
باتشکر از بردان دکترحسینی. واقای سیدقاسم جاسبی دستتون و میبوسم من سیداحمدبهدین هستم. عضو کمک معیشت ۱۵رمضان نوکرشما دلاورمردان باغیرت هستم

Reply
no
0
yes
1
خسرولطفی
1397/01/03 - 17:17
سلام چرا شعارهای عدالت را سر میدهند دروغ می گویند حقوق رزمندگان ایثارگر هنوز ناچیز است دفترچه بیمه هنوز صادر نکرده اند چرا مرگ بر مسولین فاسد نظام رزمنده ایثارگر خسرولطفی از کرمانشاه

Reply
no
0
yes
2
محمد
1397/01/03 - 19:49
لعنت خداوند برمسئولینی که به حق رزمندگان معسروقهرمان این کشورظلم کردند وخودشان درحال غارت بیت المال هستند

Reply
no
0
yes
2
فریبرزباباجانی
1397/01/07 - 01:18
هیچ حرفی نمانده الهی به حق قرآن خیر نبینه اونی که حقوق من رو که جانباز از کار افتاده دائم سپاه (طبقه پنج) بودم از کمیسیون عالی از بازنشستگی به معسر تبدیل کرد فقط واگذار کردیم به خدا حقمون رو ازشون بگیره

Reply
no
0
yes
2
شهرام
1397/01/13 - 02:16
باسلام وعرض ادب به دوستان آیا تو سال جدید افزایش حقوقی در کار نیست

Reply
no
0
yes
0
شهرام
1397/01/13 - 02:17
سلام

Reply
no
0
yes
0
یگانه مینائی
1397/01/13 - 20:02
متاسفم برای اون مسئولانی که این رزمنده ها رو مورد تمسخر خودشون قرار دادن... 3 ساله تشکیل پرونده دادیم هیچ حقوق و مزایایی تعلق نگرفته

Reply
no
0
yes
0
فتاح
1397/01/14 - 22:41
با سلام ایا سال 97 حقوق رزمندگان معسر افزایش می یابد

Reply
no
0
yes
1
شهرام
1397/01/15 - 23:04
میگن یک میلیون دویست هزار تومان میشه

no
0
yes
1
هادی
1397/01/31 - 18:34
میشه بفرمایید از کجا شنیدی


Reply
no
0
yes
0
خسرولطفی
1397/01/17 - 12:12
چرا در حق رزمندگان ایثارگر ظلم می کنید مرگ بر مسولین فاسد نظام که حقوق ناچیز ما را افزایش نمیدهند

Reply
no
0
yes
0
خسرولطفی
1397/01/19 - 17:06
تا کی ظلم شما مسولین نظام فقط دروغ می گوید چرا حقوق ما رزمندگان را افزیش نمیابد دفترچ بیمه هنوز صادر نکرده اند مگر ما چه گوناهی کرده ایم شما دروغ گوه هستید ظلم در حق ما می کنید اختلاس های کلان ووو چقدر ظلم مرگ بر مسولین فاسد نظام از آن روز بترسید که ما رزمندگان ایثارگر قیام کنیم و حق مان را از شما بگیریم یا حسین از دست زالمین خدا شما را نابود کند رزمند ایثارگر خسرولطفی از کرمانشاه یا حسین یا حسین از دست مسولین نظام

Reply
no
0
yes
0
خسرولطفی
1397/01/28 - 20:41
مرگ بر مسولین ظالم نظام که حقوق های ما رزمندگان ایثارگر را افزایش نمیدهد مگر ما چه گناهی کردیم چقر ظلم چه چقر بی عدالتی خدا شما را نابود کند که حق ما رزمندگان را پای مال می کنید این بود عدالت که هنوز هم دفترچ بیمه صادر نکرده اند ای دروغ گویان ای فاسدین نگ بر شما ما را به مرحلی جنون رساندید روزی میرسد که جواب ما را بدهید

Reply
no
0
yes
0
سیداحمدبهدین
1397/01/30 - 10:07
باسلام ویاعلی ع خدمت دولت مردان بهارستان ابن همه یرمابه این مملکت و حبف ومل میکنند اما وقتی نوبت ایثارگران معسر میرسه همه همسال ماها رو فراموش میکنند شما بیمه اضافه کمک معیشت پشتیبانی کردن همسال ما رو ازیاد بردید بجای این شعار دادن عمل خداپسندانه کنید ماها سن هامون بالا رفته منتظرید زودتر ماهارو بفرستید تو قبر دست بردارید سراین سفره جای ما گرفتارها نییت حضرت بهلول چه کلمات طلایی میگغت

Reply
no
0
yes
0
سیداحمدبهدین
1397/01/30 - 11:42
سلام برادر دکترحسینی وبرادر مهندس قاسمی فکر کنم شما ها هم طرح۱۵رمضان معسرین و فراموش کردید چرا بخاطر مشکلات مثل بیمه حقوق منزلت بس هش شعار بود که سر همسال منو گرم کنید دم شماها خیلی گرم مجلسیها چقدر بفکذ همسال متها هستند

Reply
no
0
yes
0
سیداحمدبهدین
1397/01/30 - 11:52
باسلام حضور وزیرمحترم وزرارت دفاع امیربزرگوار بنده ۵۶ ساله هستم اهل گدایی نیستم اما یردار دهقان برای همسال ما کاری نکردند بیمه ما چون احتیاج به عمل دارم بخاطر سانحه ماموذیت اسیب دیدم لا اقل امبر شما این زحمت وانجام بدهید در ضمن قرار بود کمک معیشت گیر ها مستمر بگیر شود پس تا کی وقت مردن بفکر میوفتند دولتمردان بیشتر ازبن ما را شرمنه نکنند

Reply
no
0
yes
1
هادی
1397/01/31 - 12:51
سلام بالاخره حقوق رزمندگان معسر زیاد میشه یا نه توروخدا جواب بدید


no
0
yes
0
شهرام
1397/02/02 - 23:21
ظاهرا که زیاد نمیشه


Reply
no
0
yes
2
1397/01/31 - 13:13
سلام . ظاهرا ما ایثارگران باید گروهی و هماهنگ شکایتی از مسولان ذیربط تنظیم و ارایه نماییم که چرا حقوقمان را طبق مصوبات کامل پرداخت نکرده اند

Reply
no
0
yes
1
رحیم
1397/02/02 - 08:27
با سلام وتبریک تولد ابوالفضل عباس وروزجانباز که فقط دراین دوره بااسم جانباز بازی میکنند الان دوم اردبیبهشت شده ولی حقوق ناچیز مارا ندادند حاشا به غیرت شما مدیران محترم

Reply
no
2
yes
0
سجاد
1397/02/02 - 15:26
آقا بالاخره میخان حقوق رو بدن یا قطع کنن

Reply
no
1
yes
0
سجاد
1397/02/02 - 15:32
بی زحمت کسی که مطلع هست جواب منو بده

Reply
no
0
yes
0
عبداللهمرادی
1397/02/03 - 21:54
نظر چه دردی دوا میکنم وقتی دکتر جاسمی اظهار ناتوانی میکنم نظر ما را کی قبول میکنم خدا به دادم و برسه چند نفر مانند دکتر عزیز هم پیگیر بشن شاید فرجی به دولتی که میخواهد سپاه نباشد به ایثار گر چطور رحم میکنم برای مجلس متأسفم که قانون بود نه پشتوانه میگذارد اصلا چرا تصویب کردن

Reply
no
0
yes
2
عبدالله مرادی
1397/02/03 - 21:57
تنها راهش اعتراض دسته جمعی ما 100 هزار نفری کم نیستم اتحاد واعتراض به عدم اجرایی قانون

no
0
yes
1
رزمنده
1397/02/25 - 13:42
برادر عزیز تازمانی که خودمان دسته جمعی ومتحد و با گردهمایی درمقابل نهادهاوسازمانهاوارگانهای متولی فریاد حق خواهی نکنیم همین روند ادامه خواهدداشت.


no
0
yes
1
رزمنده
1397/02/25 - 13:49
یا علی مدد.رزمندگان همگی باید با هم همت کنند تا فریادشان انعکاس یابد. اقدامات انفرادی ونامه نگاری به چند نماینده ومسول هیچ سودی ندارد.


Reply
no
0
yes
1
حسینی
1397/02/15 - 04:26
سلام از همه ظلمها یی که دولتمردان به شیر مردان صحنه پیکار روا داشته اند بگذریم درد انجاست که کسانی هستند نه گلوله دیده اند نه جنگ حالا شده اند وارٍث انقلاب و میهن و حقوق و مزایای بازنشستگی هم میگیرند /بنده کسی را سراغ دارم که فتق مادر زادی بود و چند مرتبه قبل از خدمت سربازی عمل فتق انجام داد تا اینکه به سربازی رفت و در طول خدمت سربازی یکبار دیگر در بیمارستان امام حسین کرمانشاه عمل فتق انجام داد بعد از سالیان متمادی که از خدمت ترخیص شد ه بود یکی از اقوام که در بیمارستان بود پرونده ایشان را به جریان انداخت و با یک کمیسیون صوری بدون حضور بیمار /ایشانرا از کار افتاده کلی معرفی کردند و حالا نیز حقوق میگیرد و از تمام خدمات نیروی مسلح برخوردار است و امثال انها هست اگه غربالگری کنند میتوانند این افراد را بیابند / یا اینکه میگویند رزمنده معسر کدام معسر؟ فردی که دارای دو باب مغازه نانوایی است ایا معسر است؟؟ نه برادران عزیز اگه پارتی داشته باشید همه چیز درست میشود // و اگر نداشته باشید ول معطلید وتو هی بگوو دولت ظلم میکند.

Reply
no
0
yes
1
علی
1397/02/18 - 19:30
چرا ما رزمندگان دفاع مقدس نه جزو زندها و جزو مردها با ششصد تومان به کجایی زندگی میرسه مگر ماه چند ساله دیگه زند میمانیم

Reply
no
0
yes
1
مهرداد
1397/02/20 - 21:40
سلام خسته نباشید منهم یکی از رزمندگان معسر وبسیجی هستم که الآن نزدیک چهارده سال تمام است که بی دلیل موجهی از شغل رسمی دولتی خود با زد وبند نامردان اخراج شده ام ونزدیک دوازده سال است که به دیوان عدالت اداری شکایت کرده ام اما تاکنون نوبت رسیدگی به پرونده ام نشده من نمیدانستم که دفتر حمایت از ایثارگر ان در دیوان وجود دارد برای همین از طریق عادی پرونده ام را تحویل دیوان داده ام شوخي نیست چهارده سال در انتظار عدالت ماندن من نه پول دارم نه پارتی فقط هر کس راهی دارد به یاری کردنم بداند اجرش را از بی بی دو عالم میگیرد چرا که به نوکری از نوکران ایشان کمک کرده اگر راهی دارید ومیتوانید.یاریم کنیدبه پاس همسنگری روز ها ی جنگ دریغ ندارید فریاد مضلومیت من را بشنوید آیا کسی هست مرا یاری کند. رزمنده ای دلشکسته ومورد ظلم وستم قرار گرفته چون صدای آدم فقیر وبی پارتی به جای نميرسد مگر به لطف خدا واهل البیت صلوات الله وسلام الله علیهم اجمعين. التماس دعا ویاری. برادر شما. والسلام
لام.

Reply
no
0
yes
0
مهرداد
1397/02/20 - 21:49
پس اينهمه پیامی که فرستاده ام چی شد.

Reply
no
0
yes
0
علی ر
1397/02/26 - 18:12
سلام به همه ی رزمندگانی که جانانه جنگیدن و عمر و جوانی خودشون رو گذاشتن برای این نظام اما هیچ کسی قدر و منزلت اونها رو ندونست، حالا که پا به سن گذاشته و نیاز به حمایت دارند نادیده گرفته میشن، یاد وصیت نامه شهید باکری افتادم که میگفت ..........

Reply
no
0
yes
0
شهرام
1397/02/30 - 20:21
افزایش حقوقی فکر کنم در کار نیست امسال

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.