28 شهريور 1398/ ۲۰ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 64818
1398,سه شنبه 06 فروردين16:20
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جوایز مسابقات آذر وزنه برداری چه شد!؟


امینی- بعد از گذشت 5 ماه هنوز بنیاد شهید وامور ایثارگران مرکز نتوانسته جوایز قهرمانان رشته وزنه برداری جانبازان در مسابقات آذر 97 که کلا" مبلغ 10 میلیون تومان است پرداخت کند و این درحالی است که که در هر شهرستان بالغ بر 20 نفر کارمند بدون هیچ عملکردی و فقط و فقط در حال بازی با موبایلشان هستند ماهیانه میلیونها تومان پرداخت می کند.

جای بسیار تاسف است که این مدیریت ناکار آمد و زیان ده همچنان در حال تاخت و تاز و به فکر اختلاس های بزگ و بزرگتر است. اگر واقعا" ندارید چرا برگزار می کنید؟ این 10 میلیون ناقابل را هم به کارمندای ناکار آمدتان بدهید.


کد خبرنگار : 20


جانبازان     وزنه برداری     مسابقه     فاش نیوز     آذر 97     جوایز                    
Reply
no
0
yes
0
ناصری جانباز 70%
1398/01/07 - 11:54
سلام ، براستی خیلی متاسفیم برای بنیادی که نام ایثارگران را یدک می کشد ، ما با هزاران درد و گرفتاری یکسال زخمت می کشیم و بعدا" بجای تشویق مارا مسخره و بی احترامی می کنند ، این از وضع درمان و این از وضع ورزش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خدایا خودت بداد ما برس.

Reply
no
0
yes
0
جانباز 45%
1398/01/07 - 12:09
دوستان ورزشکار شما راه را اشتباه دارید میرید علت این همه بی احترامی و هتک حرمت ایثار گران همینه ، آقایان مسئول از خداشانه که همگی به طرف اعتیاد و وشیشه و کراک و ...... بروید و حتما" هزینه های شما را هم پرداخت می کنند برید ببینید که بلاعوض های کلان را چه کسانی از بنیاد می گیرند به بهانه مساعدت در ترک اعتیاد وکمک معیشت میلیاردها تومان به خانواده معتادین پرداخت می شود.ورزش برای سلامتی زیان آوراست.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.