شناسه خبر : 65076
دوشنبه 19 فروردين 1398 , 12:34
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جلوه‌های ایثار در سیل شیراز

آثار عکاسان خبری که جلوه‌های ایثار در سیل شیراز را در قاب تصویر ثبت کردند، همزمان با اختتامیه جشنواره ملی عکس ایثار به نمایش گذاشته می‌شود.

برپایی نمایشگاه عکس جلوه‌های ایثار در سیل شیراز

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، رئیس اداره هنری، اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این باره گفت: آثار عکاسان خبری که جلوه‌های ایثار در سیل شیراز را در قاب تصویر ثبت کردند، همزمان با اختتامیه جشنواره ملی عکس ایثار به نمایش گذاشته می‌شود.


فاطمه بکتر اظهار داشت:۳۰ اثر منتخب از آثار عکاسان خبری همزمان با نمایشگاه ملی عکس ایثار از ۲۵ لغایت ۳۰ فروردین ماه در نگارخانه مرکز اسناد و کتابخانه ملی شیراز به نمایش گذاشته می‌شود و در مراسم اختتامیه جشنواره ملی عکس ایثار نیز از صاحبان این آثار تجلیل بعمل خواهد آمد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi