شناسه خبر : 65729
جمعه 13 ارديبهشت 1398 , 11:28
اشتراک گذاری در :
عکس روز

کشف پیکر۱ شهید در جریان سیل خوزستان

سردار باقرزاده خبر داد؛

 

 

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر شهیدی از دوران دفاع مقدس در جریان احداث سیل‌بند و امدادرسانی به سیل‌زدگان خوزستان کشف شد.

 

کشف پیکر یک شهید در جریان سیل اخیر در خوزستان

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، پیکر یک شهید دوران دفاع مقدس امروز در جریان امدادرسانی به سیل‌زدگان خوزستان کشف شد.

 

گروه‌های تفحص شهدا پیکر مطهر این شهید را در منطقه طلائیه و در جریان تقویت سیل‌بندها کشف کردند.

 

در این خصوص سردار باقرزاده فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: به دنبال استقرار امکانات و تجهیزات مقابله با سیل و تقویت دژ در طلاییه، پیکر شهیدی دو روز قبل کشف شد که نیروهای تفحص در حال کاوش‎های بیشتر در منطقه هستند.

 

وی افزود: در این منطقه بیش از 400 شهید  طی سنوات قبل پیدا شده و کار تفحص از طرف ما تمام شده بود، اما ممکن است مواردی مشابه همین شهید وجود داشته باشد که در جریان سیل پیدا شده است.

سردار باقرزاده در خصوص مشخصات این شهید گفت: هنوز مشخصات شهید معلوم نیست ولی با توجه به شواهد، وسایل و لباس به دست آمده مشخص است پیکر متعلق به شهید ایرانی است

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi