28 مرداد 1398/ ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 66438
1398,دوشنبه 06 خرداد15:23
اشتراک گذاری در:
عکس روز

شهادت رئیس پلیس آگاهی اسلام آباد غرب در شب قدر


رئیس پلیس آگاهی شهرستان اسلام آباد غرب در شب قدر و شهادت امیرالمومنین(ع) در درگیری با سارقان مسلح مجروح و پس از انتقال به بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل شد.

 روز گذشته مأموران پلیس آگاهی شهرستان اسلام آباد غرب با سارقان مسلح درگیر شدند که در این درگیری سرهنگ «حاجی مراد» رئیس پلیس آگاهی شهرستان از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و با حالی وخیم به بیمارستان منتقل شد.

پس از لحظاتی در ساعت 00:16 دقیقه بامداد رئیس پلیس آگاهی شهرستان اسلام آباد غرب در شب قدر و شهادت مولای متقیان امام علی (ع) به درجه رفیع شهادت نائل شد.
شهادت     رئیس پلیس     شب قدر     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
جانبازدفاع مقدس
1398/03/06 - 18:15
خدارحمت کنه...این بزرگواردرعکس سروانه،درمتن سرهنگ!لطفأاصلاح بفرماییدکه متن صحیح است یاتصویر؟ازاطلاع رسانی شماعزیزان تشکرمیکنیم***درضمن اسلام آبادغرب به یکی ازفطب های اراذل و اوباش تبدیل شده!ومتأسفانه باتوجه به اینکه جزءاستان کرمانشاه میباشد!به نام مردم شهیدپرورکرمانشاه تمام میشود!مسئولین انقلابی،مشکل رااساسی وبرای همیشه حل کنند.

Reply
no
0
yes
0
جانبازدفاع مقدس
1398/03/06 - 18:26
البته،شهرستان اسلام آبادغرب،مردم انقلابی وفهیم هم زیاد دارد، اما یک سری اراذل و اوباش،نام خوبان را لکه دار می کنند! من همسنگران وهمکاران خوبی داشتم به نام محمدرضا نیازی، مراد پروین و..... که ازخوبان اسلام آباد هستند که بعدازجنگ ازاین عزیزان بی خبرم!وبرای این معضل بزرگ خودمردم اسلام آباد فکر و چاره ای بیاندیشند و دوشادوش مسئولین این ننگ را ریشه کن کنند! یکی از اعضا کمیسیون امنیت ملی درمجلس شورای اسلامی نماینده مردم اسلام آباد است (جناب فلاحت پیشه)... نگذارید نام این خوبان خدایی ناکرده، لکه دار شود و.....

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.