شناسه خبر : 70054
شنبه 20 مهر 1398 , 12:58
اشتراک گذاری در :
عکس روز

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

مسابقه فوتبال دستی جانبازان برگزار شد

مسابقات فوتبال روی میز جانبازان تهران به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با همت باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان شهید برگزار شد.

فاش نیوز - مسابقات فوتبال روی میز جانبازان تهران به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با همت باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان شهید برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما، به مناسبت هفته دفاع مقدس، یک دوره مسابقات فوتبال روی میز دوبل به همت باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان شهید، روز پنجشنبه ۹۸/۷/۱۸ در مجموعه ورزشی شهید یگانه مخابرات(ستارخان) برگزار شد.

در این مسابقات که با همکاری مسئولین ورزشی و تفریحات سالم شرکت مخابرات تهران برگزار شد، تیم های جانبازان در ترکیبی دو نفره، با انجام قرعه کشی حریفات خود را شناختند و بصورت دوره ای با یکدیگر به رقابت پرداختند.

ثبت نام مسابقه از ساعت ۸ تا  ۹ صبح انجام گرفت و برای انتخاب نفرات تیم ها نیز براساس هشت نفر به عنوان سرگروه و هشت نفر دیگر هم با قرعه کشی به عنوان یار کمکی انتخاب شدند و در فضایی با نشاط با یکدیگر رقابت کردند.

در مرحله پایانی این مسابقات نیز چهار تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و در نهایت تیم جانبازان "محسن الله دادی" و "بهزاد پاکانزاد" به مقام اول دست یافتند و تیم جانبازان "سیدمصطفی حدادی زحمتکش" و "بهروز ساقی" در مقام دوم جای گرفتند و تیم جانبازان "شهبازی و محسن ضیایی" نیز مقام سوم را از آن خود کردند.

 

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi