شناسه خبر : 70063
شنبه 20 مهر 1398 , 10:28
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

اعطای امتیاز تحصیلی به خانواده شهدا در دانشگاه

سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از اعطای امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر به پدران، مادران، فرزندان و همسران معزز شهدا و شهدای مفقودالاثر خبر داد.

https://defapress.ir/files/fa/news/1398/7/20/827378_899.jpg

احمد صالحی‌آرا سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ابلاغ بخشنامه نحوه برقراری امتیازات استخدامی ایثارگران، اظهار داشت: به منظور حمایت از جامعه کارکنان ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی نشست‌هایی با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه صورت گرفت و بهره‌مندی جامعه هدف مربوطه از مزایای ارتقاء یک مقطع تحصیلی بالاتر قطعی شد.

وی افزود: بر اساس ماده ۲۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و پیرو بند ۲ بخشنامه پدران، مادران، فرزندان و همسران معزز شهدا و مفقودان می توانند پس از ارائه گواهی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران، همانند جانبازان و آزادگان از مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر استفاده کنند.

سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مدیران و مسئولان امور شاهد و ایثارگران در واحدها و مراکز آموزشی مسئول حسن اجرای این بخشنامه هستند.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، مسئولان و هیات مدیره بانک ملت توجه فرمایند که دانشگاه آزاد با مشکلات فراوان درآمد توانست قانون خدمت رسانی به ایثارگران را اجرایی کند اما مسئولان ارشد در بانک ملت هنوز هیچیک از قوانین مصوب مربوط به فرزندان شهدا را اجرایی نکرده است و کارکنان ایثارگر بانک ملت از کلیه حقوق قانونی ایثارگران بطور کامل محروم میباشند.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi