شناسه خبر : 70189
یکشنبه 28 مهر 1398 , 11:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

حضور رئیس جمهور در منازل خانواده دو شهید و یک جانباز

رییس جمهور در ادامه دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شامگاه شنبه ۲۷ مهر ماه همزمان با اربعین حسینی (ع) با خانواده شهیدان «علیرضا و محمدرضا بقائی» و جانباز ۷۰ درصد «عادل کریمی گیوی» دیدار و گفت‌وگو کرد.

رییس جمهور در ادامه دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شامگاه شنبه 27 مهر ماه همزمان با اربعین حسینی (ع) با خانواده شهیدان «علیرضا و محمدرضا بقائی» و جانباز 70 درصد «عادل کریمی گیوی» دیدار و گفت‌وگو کرد.
 

به گزارش «ایثار» حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی با حضور در منزل دکتر «عادل کریمی گیوی» جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس با تجلیل از ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های آنان در دوران دفاع مقدس و پس از آن، گفت: امیدواریم خداوند اجر صابرین و صالحین و شهدا را برای شما منظور کند.
دکتر روحانی با اشاره به اینکه به‌واسطه ایثار و فداکاری ملت ایران کار بزرگی در دفاع مقدس انجام شد، افزود: شهدا، جانبازان و ایثارگران سهم ارزشمندی در پیروزی‌های ملت ایران در دفاع مقدس و در برابر دشمنان دارند.
رییس جمهور با بیان اینکه امروز توطئه بزرگی علیه کشور و ملت ایران از سوی دشمنان به راه افتاده است، تصریح کرد: خوشبختانه مردم با فهم صحیح از شرایط و نقشه دشمنان، به خوبی مقاومت کردند و تلاش دولت هم افزایش آرامش در زندگی مردم است.
دکتر روحانی با اشاره به اینکه امروز همه کسانی که در طول سالیان دراز خشم و کینه از ایران داشتند، در کنار هم حکومت را در آمریکا به دست گرفته‌اند، گفت: دولت آمریکا با فشار دشمنان ملت ایران به طور یکجانبه از توافق مورد تأیید سازمان ملل متحد خارج و با اعمال تحریم به دنبال فشار به مردم ایران است.
رییس جمهور اظهار داشت: سران صهیونیستی و سعودی و تندروهای آمریکا همه در کنار هم به دنبال اعمال فشار علیه ملت ایران هستند و در این شرایط هیچ راهی جز ایستادگی و مقاومت در برابر آنها نداریم.

 


دکتر روحانی ابراز امیدواری کرد با دعای مردم و خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و همت و تلاش مسئولان از این شرایط عبور کرده و بتوانیم به مردم خدمت کنیم.
دکتر «عادل کریمی گیوی» جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس که پس از مجروحیت، در عرصه‌های مختلف مذهبی، فرهنگی، علمی، اجتماعی و ورزشی فعال بوده و اکنون با مدرک دکترای پاتولوژی در زمینه پزشکی به مردم خدمت می‌کند، در این دیدار به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و نحوه مجروحیت و جانبازی خود پرداخت.
وی در سال ۶۵ و در عملیات کربلای ۵ در منطقه شلمچه، به درجه رفیع جانبازی نائل آمد.
 
وظیفه و رسالت همه ما تداوم راه شهدا در حفاظت از کشور و‌ نظام است
رییس جمهور همچنین با حضور در منزل شهیدان علیرضا و محمدرضا بقائی، در فضایی صمیمی با پدر و مادر معظم این شهیدان دیدار و گفت‌وگو کرد.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی در این دیدار صمیمی با بیان اینکه خانواده معظم شهدا، کار بزرگی کرده و به گردن همه ما حق دارند، گفت: امروز سعادت نداشتیم به زیارت امام حسین (ع) مشرف شویم، اما به زیارت شما آمده‌ایم که فرزندانتان راه امام حسین (ع) را رفته‌اند.


رییس جمهور با بیان اینکه همه افتخار ما ابا عبدالله الحسین (ع) است، گفت: وظیفه و رسالت همه ما تداوم راه شهدا در حفاظت از کشور و‌ نظام است.
دکتر روحانی تأکید کرد: شهدا با ایمان راسخ خود در راه عقیده برای خدا رفتند و به بالاترین مقام رسیدند، آنان زنده‌اند و در پیشگاه خداوند روزی می‌خورند.
رییس جمهور با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا که چنین فرزندانی تربیت کرده و در راه خدا تقدیم کردند، مقام بسیار بالایی دارند، گفت: ان‌شاءالله بتوانیم ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.
در این دیدار صمیمی پدر و مادر معظم شهیدان بقائی به ذکر خاطراتی از فرزندان شهید خود پرداختند.
شهید علیرضا بقائی در سال ۶۲ در عملیات خیبر و شهید محمد رضا بقائی در سال ۶۴ در هورالعظیم به فیض شهادت نائل شدند.
در این دیدارها که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشت، دکتر روحانی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران با اهدای لوح تقدیر تجلیل کرد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام جناب دکتر روحانی عرض شودسخنم راکوتاه وامیرآنکه مفیدواقع گردد جناب پرزیدنت روحانی اینکه بصورت نمادین به خانوادههای معظم شهداء گرانقدرمان وجانبازان سرزده وخودوآحادمردم را مدیون ومرهون فداکاری وازخودگذشتگی جان رشیدترین جوانان وطنمان وجانبازان عزیز درتریبون های مختلف ولنز دوربینهای صداوسیما فقط شعارداده وعملی درکارنیست چه دردی ازآلام دردهای جانبازان می کاهدمیدانیم که خودبهترمیدانیدوظیفه ای که قانون شمارا که در راس دولت هستین ملزم کرده ولی چه فایده که حتی به مُرّقانون عمل ننموده حال بماندوظیفه انسانیتان درکجای دنیادیده ایدبا بازماندگان جنگشان اینچنین رفتاری که شماها انجام داده انجام داده باشندفقط تنها خواهش ماجانبازان اینست که لااقل آبی نیاورده کوزه ای نشکنیدچراکه باشعارهای فریبنده اتان فقط عده ای ازهموطنانمان که متاسفانه تعدادشان کم هم نیستندرو در روی جانبازان قرارداده چراکه اینان ازنوادگان اهل کوفه اند جناب پرزیدنت روحانی بازهم تاکیدداشته که لطفا فقط شعارندهیدوالکی خودرا مدیون ومرهون ندانسته چراکه مارا به خیرشماامیدی نیست لطفا شرمرسانید باتشکرازسایت وزین فاش نیوز
الله اکبر خدایا پناه برتو
سلام دوستان
باز هم حرکات نمایشی وگزینشی تویط رئیس جمهور ومعاون ورئیس بنیاد . خدایی اگه راست میگید وسرکشی ها جنبه نمایشی ندارد چرا از خانواده های شیک واتو کشیده وبدون مشکل سرکشی میکنید این همه تناقض عیب نیست . ایثارگرانی هستند که مشکلات زیادی دارند وفریاد در گلو دارند وبه ندایشان توجهی نمیی شود کاش یک نفر از زندگی ما سرکشی میکرد این انصاف است . قضاوت را مردم واگذار میکنیم
سلام.بزرگواردرست و حقایق راگفتید.تازمانیکه دروغ وریاوعوام فریبی وجودداردمشکلات حل نخواهدشد.نابودباددروغ .فریب.ریاو..........
جناب رئیس جمهور عزیز چرا نمی پرسی بیمه تکمیلی جانبازان چرا از فروردین 98 یک ریال پرداخت نشده است.اگر می خواهی کاری انجام بدهی شما رئیس جمهور تمام مردم ایران هستید لطفا فکری بحال روز بد اقتصادی مردم بکنید. اگر شما درست عمل کنید بدون این دیدار های نمادین جانبازان هم شما را دوست دارند
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi