شناسه خبر : 70474
یکشنبه 12 آبان 1398 , 11:23
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اعزام ۳۵۰ دانش‌آموز لرستانی به مناطق عملیاتی

۳۵۰ دانش آموز لرستانی در قالب اردوی راهیان نور دانش آموزی با مناطق عملیاتی اعزام شدند.

آئین اعزام راهیان نور دانش آموزی به نمایندگی از استان لرستان در بروجرد برگزار شد

سرهنگ «مجید سوری» فرمانده سپاه ناحیه بروجرد امروز در مراسم اعزام دانش آموزان دختر به مناطق عملیاتی جنوب اظهار داشت: به پاس ۶۸ دانش آموز شهید که در سال ۱۳۶۵ بخاطر حمله موشکی رژیم بعث عراق به شهادت رسیدند، در نظر داشتیم مراسم اعزام ۳۵۰ دانش آموز دختر را به مناطق عملیاتی جنوب در مدرسه فیاض بخش بروجرد برگزار کنیم.

وی افزود: در این سفر سه روزه دانش آموزان با مناطق عملیاتی جنوب آشنا می‌شوند و برنامه‌های متنوع فرهنگی برای آنها تهیه شده است.

سپهوند مسئول اردو و گردشگری راهیان نور لرستان نیز در این مراسم عنوان کرد: همه ساله قرارگاه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در قالب اردوهای راهیان نور به اعزام دانش آموزان، دانشجویان، و عموم مردم می‌پردازد.

وی تصریح کرد: امسال نیز توانسته‌ایم ۵ هزار و ۵۰۰ دانش آموز استان لرستان را به مناطق عملیاتی جنوب اعزام کنیم.

این مسئول بیان داشت: همچنین هزار و ۵۰۰ دانشجو را به این اردوها اعزام کرده‌ایم و تا پایان فروردین نیز در خدمت عموم مردم  برای اعزام خواهیم بود.

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi