03 ارديبهشت 1396/ 26 رجب 1438
شناسه خبر : 52715
1396,دوشنبه 28 فروردين10:12
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مسئولان اقدامی برای پاسخگویی به شبهات جوانان نمی کنند!


اکثریت جانبازان دارای زخم های عمیقی هستند که گرچه زخم ها بهبود پیدا کردند اما قابلیت ماهیچه ها و استخوان ها و اعصاب و رباط ها را کاهش دادند.

محسن ناطق- اکثریت جانبازان دارای زخم های عمیقی هستند که گرچه زخم ها بهبود پیدا کردند اما قابلیت ماهیچه ها و استخوان ها و اعصاب و رباط ها را کاهش دادند.

 بنده جانبازی هستم که با وجود شش مجروحیت لاعلاج بویژه موج گرفتگی اعصاب و روان از شب آزاد سازی خرمشهر تا امروز بدون کوچک ترین تسهیلات و کمکی از بنیاد به دشواری و سختی، با چندین عمل جراحی و درمان پیوسته روی پای خودم ایستادم که فشارهای شغلی و زندگی باعث افزایش شدت مجروحیت ها شده و از این بابت که بنیاد به وظایف اصلی عمل نکرده و بجای کمک به جانباز موجب بدتر شدن وضعیت جانباز شدند بسیار شاکی و دلخور هستم.

 پس از کمک قابل توجه جناب آقای ساقی و شرکت در کمیسیون پزشکی، علیرغم عدم تعیین درصد دو مجروحیت کلی، توانستم جزو جانبازان بالای 25 قرار گیرم که این موضوع اثبات کامل کارشکنی و ظلم آشکار است. اکنون که بالای 25 درصد هستم بسیاری از تسهیلات جانبازان حذف شده اند. از جمله تخصیص زمین و خودرو یا تعیین حداقل حقوق معیشتی و درمانی یا اشتغال فرزندم که در دولت تدبیر و امید و تفکر غرب گرا و اشرافی گری که تقریبا تمام مردم مطلع هستند. کارشکنی در امور بسیجیان و ایثارگران و بی توجهی به فرامین رهبر معظم انقلاب در خصوص پیشبرد اهداف نظام اسلامی همان شانتاژ تبلیغاتی هستند که دشمنان اسلام تلاش میکنند اسلام را ناکارآمد معرفی کنند! اینها مورد نظر دشمنان اسلام هستند.

 بدترین شیوه دشمنی با انقلاب اسلامی از طریق انتشار سوالاتی در مورد اسلام و نقش اسلام در ایران از 1400 سال قبل است که بشدت باعث تغییر تفکر جوانان شده است. هیچ یک از مسئولان اقدامی برای پاسخگویی به شبهات ایجاد شده نکردند لذا تعداد جوانانی که از اسلام روگردان میشوند بسیار افزایش یافته که در وحله اول گریبانگیر افرادی خواهد شد که در خط مقدم ایجاد شبهات دینی در فضای مجازی هستند.

 اگر به تاریخ واقعی ایران نگاهی مختصر داشته باشیم بعد از حمله مغولان وضعیت حکومت در کشور دستخوش تغییرات بسیار زیادی از جمله تحریف اسلام واقعی گردیده و قانون یاتای مغولان با اسلام آمیخته شده است اما پس از انقلاب اسلامی هیچگونه تلاشی برای اصلاح به عمل نیامده است فقط تعدادی از دلسوزان در رشته های ادبیات توانستند در مقدمه آثار ادبی به جا مانده قبل از حمله مغول که اکنون نسخه های اصلی در کشورهای غربی نگهداری می شوند به برخی مغایرت ها و حقایق تحریف شده توسط مغولان اشاره کنند. 39 سال از انقلاب شیعیان در ایران گذشت اما هیچ گونه اقدامی برای روشنگری دین و مذهب وجود ندارد.

ضمنا لطفا به تاریخ پیامها دقت فرمایید. پیامها مربوط به سال 91 هستند. ظاهرا اشتباهی در باز گذاری پیامها رخداده است.


کد خبرنگار : 20


شبهات     جانبازان     پاسخگویی                                
Reply
no
2
yes
2
مرتضی خاکپور
1396/01/28 - 10:53

...

یعنی میشه ما هم پارتی که بشیم ۷۰% ؟!

مردیم از بس که ۵% و فقیریم ؟!

آی نفس کش ؟!

برسان ۷۰% با حقوق بالا ؟!

انشاالله ؟!

اگه ایثارگران نباشن ؟!

...Reply
no
0
yes
1
پاسداروظیفه معلول حین خدمت
1396/01/28 - 23:51
مسئولان حقوقشان رامیگیرند وکاری به کارکسی ندارند
حقوق 24میلیونی مسئول نجومی یعنی روزی800هزاراماحقوق من قهرمان جنگ ماهی800هزار اوپشت میزومن روی تخت

Reply
no
0
yes
1
مرادی
1396/01/30 - 10:40
باسلام واقعا ظلمی که به جانباز میشه به هیچ قشری نمیشه پدر من جانباز پروتز پاش شکسته مسئولی پیدا نمیشه معرفیش کنه فقط بهانه میارن خیلی براشون سخته یه نامه بنویسن هلال احمر .از کجا بیاریم با حقوق دریافتی 600 هزار از کجا ازش پس انداز بشه برم بخش خصوصی پروتز درست کنم . نمیدونم خدا این همه ظلم رو چطور قبول میکنه فقط آمار الکی میدن نمیدونن مردم تشنه صداقتن نه آمارهای الکی اونا

نظری بگذارید
chapta

اخبار انتخابات ریاست جمهوری سال 96
بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.