شناسه خبر : 71324
یکشنبه 24 آذر 1398 , 14:40
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی:

فرصتی بهتر از صندوق رأی برای اصلاح امور نیست

جمعیت جانبازان از عدالتخواهی، شفاف‌سازی، کارآمدی، نجات اقتصاد کشور از شرطی سازی های کاذب با پیوند زدن آن به برداشته شدن تحریم‌ها به عنوان مهم‌ترین مطالبات امروز آحاد جامعه یاد و تاکید کرد...

فاش نیوز - جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن ابراز نگرانی نسبت به بدتر شدن وضعیت نرخ تورم، تاکید کرد: آنچه به عنوان بسته های حمایتی و یارانه پرداخت می‌شود، با توجه به موج کاهش ارزش پول ملی و گرانی های بی محابا گشایشی برای مردم نخواهد داشت.
به گزارش خبرنگار فاش نیوز، شورای هماهنگی و برنامه ریزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در تازه‌ترین نشست خود ضمن رصد مسائل داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی به شور سراسری نامزدها برای ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره و تاکید کرد: آماده شدن جامعه برای تولد مجلسی دیگر و ریل گذاری جدید برای ادای مطالبات بر زمین مانده و اعمال نظارت صحیح بر قوه مجریه دغدغه فراگیری است که باید تا پای صندوق‌های رای از شیطنت شعبده‌بازان گفتمان ساز مصون بماند؛ آنها که با «تکرار می‌کنم»، دولت و اکثریت مجلسی را رقم زدند که اکنون می خواهند با نقاب منتقد و اپوزیسیون از به عهده گرفتن مسئولیت های آن فرار کنند.
این جمعیت از تشکل‌ها و فعالان سیاسی که کاهش ارزش پول ملی به میزان پنج برابر را دیدند و سکوت کردند، با عنوان «نقابداران سیاسی» یاد و خاطرنشان کرد: این گروه بدعهدی استکبار در تنظیم و اجرای برجام و اعمال تهدید و تحریم های بی نظیر در تاریخ را مشاهده کردند، اما غیرت مردمی بودنشان نجنبید.

جمعیت جانبازان با اشاره به اینکه برخی از احزاب و گروه‌های مدافع دولت، استدلال کارشناسی تک نرخی کردن ارز را وسیله رانت‌خواری میلیارد دلاری یک گروه خاص در کشور کردند، افزود: در این بین دریغ از صدور حتی یک بیانیه در جفای به مردم و ناکارآمدی و تصمیم‌های غیرکارشناسانه.

اعضای شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی جمعیت جانبازان با اشاره به حجم بالای خسارات محاسبه نشده ای که از بازی با سکه، دلار، قاچاق کالا، فرار مالیاتی، زمین خواری و کوه خواری به ملت وارد شد، یادآور شدند: فرصتی بهتر از «صندوق رای» برای برداشتن نقاب از این تصمیم سازان دوست نما نیست.

این جمعیت با تاکید بر اینکه ماجرای بنزین و سر بر آوردن اعتراضات، فشار متراکمی بود که دولت مدعی تامین معیشت و برداشتن تحریم ها به مردم تحمیل کرد، افزود: صدایی را که رئیس‌جمهور نمی خواست و نمی خواهد حتی از یک نشست دانشجویی به بیرون درز کند، فریاد کوچه و خیابان شد که گریبان کارگزاران ناکارآمد و انتقادگریز را گرفت و اکنون در آستانه تولد مجلسی متفاوت از گذشته نباید مطالبات اصلی در محاق قرار گیرد.

جمعیت جانبازان از عدالتخواهی، شفاف‌سازی، کارآمدی، نجات اقتصاد کشور از شرطی سازی های کاذب با پیوند زدن آن به برداشته شدن تحریم‌ها به عنوان مهم‌ترین مطالبات امروز آحاد جامعه یاد و تاکید کرد: آنها که ذلیلانه و خیانتکارانه راه نجات معیشت و اقتصاد کشور را به عادی کردن رابطه با شیطان بزرگ و تن دادن به شروط دوازده گانه پمپئو، وزیر خارجه سابق امریکا می دانند، در این رقص با گرگ ها پایانی جز بوسه زدن بر پنجه آنها و به مسلخ بردن هویت ایرانی خود ندارند.

پروژه آمریکایی صهیونیستی فشارحداکثر از بیرون و شوک حداکثر از درون با کمک باج خواهان با هدف نافرمانی مدنی و فشار از پایین و چانه زنی از بالا را این بار در ابعادی دیگر به اجرا گذارد تا دو لبه قیچی فشار حداکثری و شوک حداکثری را به هم برساند. پدیده تسلیم ملت ایران و دست برداشتن از مقاومت خواسته آنهاست تا جبران شکست های سال های 78، 88، مذاکرات برجامی و سال 96 به نقطه مطلوب برساند. از پرده بیرون افتادن این طراحی در بیانیه باج خواهانه افراطیون اصلاح طلب در دفاع از نقابداران آشوبگر دیده می شود آنجا که گفتند «... با عادی‌سازی روابط خارجی بساط تحریم‌ها را جمع کنید.» آمریکا از این همصدایی به دنبال خروج از شکست طرح های امنیتی خود در منطقه و تحقق شروط 12 گانه پمپئو با همراهی نقابداران داخلی است.
جمعیت جانبازان در ادامه این جلسه شروع بررسی لایحه بودجه ۹۹ دولت را فرصتی جدید برای نقد و کارشناسی آن مطابق قانون برنامه دانست و خاطرنشان کرد: نمایندگان باید شفافتر از هر زمان دیگر، به ابعاد اتکای این بودجه به منابع بانک مرکزی، پایه پولی، درآمدهای نفتی و نقش این وابستگی‌های بودجه‌ای در وضعیت معیشتی مردم بپردازند.

این جمعیت تاکید کرد: برخی نظرات کارشناسی حکایت از تکرار گذشته و شرایط تورمی بالاتر از سال گذشته را نشان می‌دهد و آنچه به عنوان بسته های حمایتی و یارانه پرداخت می‌شود، در هر حال نه تنها گشایشی برای مردم نخواهد داشت بلکه در مقایسه با موج کاهش ارزش پول ملی و تورم ناشی از تامین منابع درآمدی، شرایط جدیدی را رقم خواهد زد که می‌تواند بدتر از شرایط بغرنج فعلی باشد. بنابراین دولت باید به فوریت به دنبال چاره‌ای برای جلوگیری از کاهش ارزش پول ملی، رونق تولید و اقتصاد مقاومتی در بودجه سال 99 باشد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام هیچ امیدی به درست شدن نیست کارخراب کنها زیادن همین اختاسگران همینکه تحریمها زیاد شدنامشون به زبان آمد خدا پدر ترامپ بیامرزد که مارا ازخواب بیدار کرد از قدیم گفتن دشمن دانا بلندات میکند برزمینت میزند نادان دوست حالا میخواهیم بسازیم کارکنها کاربلد جایی ندارن حالا از گروه جدید نماینده‌ها توراهی چه انتظاری داریم قوانین سالهای 68و72و74 ایثارگران امروزم آب نونی نشده بکی کی رای بدیم که کارکنه ؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi