شناسه خبر : 71732
دوشنبه 16 دي 1398 , 15:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گزارش تصویری از مراسم باشکوه و خارق العاده حضور مردم تهران در تشییع سردار شهید حاج "قاسم سلیمانی"

قدمت روی چشم تهران حاج قاسم!

حضور اعجاب انگیز مردم تهران برای تشییعت همچون در سور دمیدن قیامت و یک رستاخیز انسانی بود! سردار سلام! سالار سلام! بالاخره آمدی

فاش نیوز - حضور اعجاب انگیز مردم تهران برای تشییعت همچون در سور دمیدن قیامت و یک رستاخیز انسانی بود!

سردار سلام!

سالار سلام!

بالاخره آمدی آقاترین آقا و مردترین مرد و دلیرترین دلیر!

یگانه این کشور و محبوب تمام قلب ها!

چقدر رفتنت و امروز به ما رسیدنت، پای آدم ها را به خیابان باز کرد و خواب را از چشمانمان گرفت!

امروز هم که به تشییعت آمدیم، با این وجود هنوز سینه مان از فکر نبودنت درد می کند و باور نمی کنیم که نیستی!

تو و آن چهره پرنور و زیبایت در قاب شده اید و ما غافلان تازه بیدار از خواب!

چشم های روشنت را باز کردی و دیدی امروز چقدرررر آدم، چقدرررر هموطن، چقدرررررر دلدار، چقدرررررر دلسوخته به دیدارت آمده اند؟!

رهبری چقدر سخت کلمات نماز را بر پیکر مطهر و نازنین تو ادا می کرد!... انگار که جان خویش از دست داده بود!... که الهی جان برود از تن قاتلان سردارمان!

خداوند معنی عزت بخشیدن را برای تو معنی کرد! و اجازه نداد بیش از این گمنام بمانی!

عزیز قلب های همه ایرانی ها و همه مسلمانان و همه مظلومان زمین!

سال های سال گمنام هزاران قدم برای برقراری صلح و آرامش و امینت در مرزها و فرامرزهای این سرزمین کردی و خوبی هایت به دیوارهای خانه خودت، شهر خودت و کشور خودت محدود نشد!... اما امروز خداوند با شهادتت و اینچنین تشییع باشکوهت تازه به همه نشان داد که حاج قاسم که بوده و چه ها کرده که ما نمی دانستیم و نمی شناختیم!

تو امروز با پیکر مطهر اما بی جانت محشری به پا کردی به بزرگی یک تاریخ!... به ماندگاری آن دستخط ساده و خالصانه ات در لحظه های آخر...

مردم تهران امروز در تشییع پیکرت همه خونخواه تو بودند و شعارهای زمان انقلاب که "می کشیم می کشیم آنکه برادرم کشت" را بعد از سال ها زنده کردند!

تمام آسمانینان و زمینیان ببین که برای استقبالت آمده اند و فرشتگان مشت مشت برگ گل سرخ بر سر زائرانت می پاشند.

تو امروز چشم ها را از اذان صبح بیخواب خود کرده بودی!... خیلی ها ساعت 5 یا 6 در دانشگاه تهران و میدان انقلاب حضور داشتند به گونه ای که وقتی در خیابان ها حرکت می کردیم، شبیه اول صبح یک روز تعطیل نبود!... انگار قیامت بود!

هیچ چیز برای خود نمی خواستی اما امروز برعکس همه چیز برای تو و بنام تو بود سردار!... عکس ها... بنرها... پلاکاردها... اشک ها... قلب ها... شعارها... زبان ها و فریادها...

تو برای خود چیزی نخواستی و خداوند همه چیز را برای تو خواست و همه دل ها را بنام تو زد!

امروز آنانی که در خواب غفلت خوش خیالی مذاکره و دوستی با امریکا بودند خوب فهمیدند که دوست واقعی و دشمن واقعی چه کسی بوده و هست!

انگار کل مردم تهران و شهرستان های اطراف آمده بودند به پیشواز و دستبوسی تو... تا کور شود همان که نتواند دید!

همه می گریستند و بغض گلویشان را فریاد می کردند چون می دانستیم چه گوهر باارزشی از دستمان رفته و جای تو با هیچ چیز پر نمی شود!

تصاویر توان نشان دادن عشق و دلدادگی میزبانانت را ندارند سردار اما ما ثبت کردیم تنا بماند برای تاریخ این استقبال بی بدیل!

سردار!

در آن دعاهای خالصانه ات که شانه های مردانه ات به شدت از خوف الهی و اشک می لرزید، ما را هم دعا کن عزیز عزیز خدا!

ظرف دلمان از حسرت و غبطه خوبی هایت ترک برداشته! تو را به حاج احمد ما را هم دعا کن که آخرمان مثل تو و دوستانت باشد!

شهید ابومهدی حق داشت تو را رها نکند که کجا ممکن است کسی دّر گرانبهایی بیابد و رهایش کند!

سردار!

ما تو را نشناختیم!... تو را به حق زینب (س)...اشفع لنا عندالله و لشهادتنا

 

گزارش و عکس از شهید گمنام

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
انا لله و انا الیه راجعون
در نگاهشان شکوهی است که مرگ را کوچک می شمارند یقینا خون شهدا و خون بی گناهان در عراق و ایران و منطقه برای دشمنان اسلام خطرناک تر خواهد بود.

درود و رحمات خداوند به شهیدان بزرگوار جهان اسلام سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ابو مهدی مهندس معاون حشدالشعبی عراق و یاران مخلص شان باد، آنها به هر چه می خواستند و لیاقتش را داشتند رسیدند، روحشان شاد یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد.

آمریکائیان آتش افروزانی خوار و پست برای جنگ هستند، خدایا تو شاهدی که آنان مواضع خود را از دست نخواهند داد مگر با ضربه های پی در پی و ضربت هایی که استخوانهای آنها را در هم بشکند خداوندا از تو می خواهیم که انقلاب اسلامی نشانه ای از قدرت تو بر روی زمین باشد.

انقلابی که در منطقه و جهان همچون عصای موسی (ع) به اژدهایی تبدیل شده و دشمنانش بچه مارها و چلپاسه هایی بی مقدارند که به زودی بلعیده خواهند شد و یا برای همیشه فرار خواهند کرد.

امام خمینی (ره) : تمام کارهای خود را با نیت خدایی انجام دهید چرا که هرکاری که برای خدا بکنیم شکست نخواهیم خورد، چون دشمن ما دشمن خدا می شود، اگر مکر کند به خدا مکر کرده و طرف حساب او خداست.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi