22 فروردين 1399/ ۱۷ شعبان ۱۴۴۱
شناسه خبر : 73432
1399,شنبه 02 فروردين10:57
اشتراک گذاری در:
عکس روز
به همت گروه جهادی ایثارگران بدون مرز

توزیع پک بهداشتی بین خانواده ایثارگران بوشهر/تصاویر


توزیع بسته های بهداشتی درمیان تعدادی از جانبازان هفتاد درصد و قطع نخاع و والدین معظم شهدای بوشهر توسط خود ایثارگران انجام شد.

توزیع پک بهداشتی بین خانواده ایثارگران بوشهر/تصاویر

فاش نیوز - توزیع بسته های بهداشتی درمیان تعدادی از جانبازان هفتاد درصد و قطع نخاع و والدین معظم شهدای شهرستان بوشهر توسط ایثارگران انجام شد.

 به گزارش علامه زاده خبرنگار فاش نیوز از بوشهر، در راستای پشتیبانی از مدافعان جبهه سلامت و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و کمک به رعایت توصیه های بهداشتی عزیزان ایثارگر، گروه جهادی ایثارگران بدون مرز و کانون همبستگی فرزندان شاهد استان بوشهر با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در اقدامی مشترک نسبت به تهیه یک بسته بهداشتی اقدام نمودند.

 این بسته بهداشتی شامل محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح، ژل ضدعفونی کننده دست و تعدادی ماسک بود که در میان برخی از والدین معظم شهدا و جانبازان هفتاد درصد شهرستان بوشهر توزیع شد.

 در این حرکت خودجوش که با مراجعه به درب منازل این عزیزان همچنان ادامه دارد، کمیته مردمی مدافعان سلامت، بسیج دانشجویی و گروه جهادی شهید هادی شهرعالی شهر نیز مشارکت داشته و انتظار می رود با حمایت و پشتیبانی مسئولین، این بسته بهداشتی برای همه عزیزان ایثارگر در معرض آسیب تهیه و توزیع شود.


کد خبرنگار : 20


Reply
no
0
yes
0
لادن اسماعیلی
1399/01/05 - 12:00
سلام وعرض ارادت خواستم از زحمات انجمن ضایعات نخاعی در راستای تحویل بسته های مواد ضد عفونی کننده ماسک ودستکش در این زمان سخت تقدیر وتشکر صمیمانه داشته باشند درود بر شما عزیزان وبرادران وخواهران عزیزم در فاش نیوز دوست داشتنی

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.